• Slajd 1
  • Slajd 3
  • Slajd 3

logo2015Mistrzostwa Mechaników – Wyniki Eliminacji

Poniżej znajdziecie listę zespołów, które w eliminacjach zdobyły co najmniej 20 punktów, ale niestety nie zakwalifikowały się do finału. Gratulujemy, to także bardzo dobry wynik w porównaniu do wielu innych zespołów, który świadczy o tym że organizowany przez nas konkurs zyskuje na prestiżu, a ekipy zgłaszające się prezentują coraz wyższy poziom merytoryczny.

Lista wyróżnionych ekip którym nie udało się zakwalifikować do finału:

  • 20,0       II TS BYTÓW - Filip Nowak Damian Wesołowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie
  • 22,5       III TPS ZSRCKU - Piotr Siła Sebastian Fałek Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu
  • 21,5       4TP2 - Patryk Mazurkiewicz Michał Kuczerka ZS nr5 w Szczecinku
  • 22,0       4tps zsrcku - Piotr Matera Kamil Ronek  Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu
  • 23,5       4x4 Team - Rafał Dyszkiewicz Dominik Szymczak Gostynińskie Centrum Edukacyjne
  • 20,0       Auto Koza Team - Robert Foltys Adam Guzy Zespół Szkół Mechanicznych w Raciborzu
  • 22,0       AUTO-FLAK - Radosław Zasoński Bartłomiej Kuć  Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3, Warszawa
  • 22,0       blok ekipa - Jacek Czerwiński  Szymon Dądera Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
  • 20,0       BMW TEAM Daniel Grotkowski Tomasz Czyż Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy
  • 20,5       BMW-Team - Krzysztof Kluska Łukasz Laskowski Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Maz.
  • 23,5       BROOKLYN - Bartosz Wojtecki Patryk Janicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
  • 22,0       busiarze - Piotr Zając Przemysław Wiktor Zespół Szkół nr2 im. ks. St. Staszica w Wadowicach
  • 22,5       Byczki2 - Maciej Zgubiński Łukasz Tusień Zespół Szkół Mechanicznych w Grudziądzu
  • 20,5       Capsule CORP. - Arkadiusz Nowacki Maciej Pietrasik Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
  • 23,5       CAR SERVICE - Radosław Sowa Opara Damian Zespół Szkol Technicznych nr 1 w Rybniku
  • 22,0       ClassicMotorCarRadom - Krzysztof Raczyński Ireneusz Kultys Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
  • 20,0       CudBlond - Patryk Ryczek Michał Nickel Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
  • 20,5       Cupra Team - Łukasz Niksa Arkadiusz Dobkowski Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
  • 20,5       Czorny Dym - Rafał Drożdż Rafał Wrona Zespół Szkół Zawodowych Nr 1  im. Jana Pawła II w Dębicy
  • 21,0       Dranka - Michał Dranka Damian Frydrych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie
  • 22,5       Drużyna Actimela - Piotr Kotlarek Marcin Hanasz Zespół szkół nr 10 im. Bolesława Chrobrego w Koszalinie
  • 20,5       dryftersi - Krystian Faciszewski Dawid Czyż Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku
  • 20,0       DTR-ka - Mateusz Szubert Daniel Strzelczyk ZSP Nr 3 w Bełchatowie
  • 20,5       DX2 - Łukasz Nowak Dorian Budziński Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią
  • 23,0       Fajny Zespół - Kamil Osysko Arkadiusz Gucwa ZSP Zakliczyn
  • 22,5       Favority 1 - Piotr Kania Łukasz Story Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem
  • 22,0       Favority 2  - Łukasz Krawiec Jeremiasz Olejarczyk Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem
  • 22,0       FSO Sandomierz - Mateusz Mrioczkowski Rafał Chała Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
  • 22,5       Gaz dzik - Adam Kozłowski Rafał Bronik Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 w Warszawie
  • 23,0       GDSIMSON - Grzegorz Marciszak Damian Czajka Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
  • 22,5       GROM - Michał Ławniczek Adrian Langner Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu
  • 20,0       Grupa 3 - Mariusz Woźniak Hubert Sobczak Zespół Szkół Samochodowych w Kaliszu
  • 21,5       GT Team - Przemysław Dołgan Łukasz Wojtas Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
  • 20,0       Hipolit 2B grupa2 - Przemysław Kołodziejczak Jędrzej Jaworski  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej
  • 20,5       Hipolit 2TBS grupa1 - Adrian Kamiński Bartosz Brosz CKZiU w Środzie Wielkopolskiej
  • 20,0       IgoPaw^^ - Igor Kałużny Paweł Moczyński Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
  • 20,0       Jar - Jarosław Trela Dawid Piątkowski Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu
  • 21,5       JSM - Marcin Kuchta Artur Pichlak ZSP Nr 3 w Bełchatowie Technikum Energetyczne
  • 22,5       K&N - Paweł Kudelski Jakub Nowak Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu
  • 20,0       Kadet Team - Paweł Samborski Marcin Nowicki Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy
  • 20,5       Kembricz - Tomasz Mroczek Grzegorz Cichy Zespół Szkół Budowlanych "Chemobudowa-Kraków" S.A. w Krakowie
  • 23,0       Kielar - Bartłomiej Kielar Rafał Kowalski  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie
  • 22,5       KK - Krystian Korona       Kamil Klimont Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Z. Strzeleckiego w Sandomierzu
  • 21,5       KP 2 - Kacper Zajdel Paweł Gazda ZSP nr 3 w Krośnie
  • 22,5       Książę i Król - Artur Król Damian Książczyk ZSP Nr 3 w Bełchatowie, Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  • 23,5       Ksks - Kamil Kuich Szymon Siemiradzki Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu
  • 20,0       LUKA - Paweł Lubojański Łukasz Kapusta Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU w Kluczborku
  • 20,0       Łęcki - Przemysław Łęcki Dawid Leśniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie
  • 23,5       Masarstwo Samochodowe - Andrzej Thomann Piotr Kukuła Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu
  • 24,0       Mechanicy1a - Grzegorz Marciniak Dawid Mula Zespół Szkół Technicznych w Trzciance (brak w gronie finalistów wynika z czasu przesłania odpowiedzi)
  • 22,0       MECHAN-TEAM - Damian Rapacz Brzegowy Patryk Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni
  • 20,0       Miro Koyder - Marek Gnacy Krzysztof Błażejewski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU w Kluczborku
  • 20,0       Mobill Team - Hubert Żuromski Daniel Kapciak Zespół Szkół Samochodowych nr 10 w Koszalinie
  • 21,0       Moto team - Michał Maciąg  Piotr Sztrait Zespół Szkół Samochodowych w Kaliszu
  • 21,5       MPS 1 - Michał Grygiel Radosław Kordus Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
  • 22,0       Najlepszy - Michał Gładkiewicz Robert Idzikowski Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu
  • 22,5       Nieuchwytni Radom - Michał Banasiewicz Jakub kozieł Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu im. rtm. Witolda Pileckiego
  • 21,5       Nos - Bartłomiej Półchłopek Konrad Niezgodzki ZSP nr 3 w Krośnie
  • 20,0       Nowy Team - Dominik Nowacki Adam Leśniewski Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
  • 23,5       NOx - Maciej Michalak Maciej Feruś ZSP nr 3 w Krośnie
  • 23,0       NST1 - Miłosz Bednarski Krzysztof Szewczyk Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie
  • 23,5       NST2 - Karol Laprus Wojciech Nowak Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie
  • 20,5       P&K  V6 - Krzysztof Jachimowicz Piotr Szybicki Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 w Warszawie
  • 20,5       Perdoname - Paweł Zachora-Buławski Jan Pradziad Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu
  • 23,0       Perfekcyjni - Daniel Belica Damian Grzebuła Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu  im. rtm. Witolda Pileckiego
  • 21,5       Petarda Team - Fabian Chamier Cieminski Przemysław Błaż Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie
  • 22,5       Petronas11 - Krzysztof Maziarski Mateusz Opacki Zespół Szkół Mechanicznych w Grudziądzu
  • 21,0       Piątek Team - Artur Piątek Maciej Karczewski Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku
  • 20,0       Piękni i Młodzi - Łukasz Stasiński Mikołaj Nidzworski ZS w Lubawie
  • 20,5       PZS 109-1 - Damian Młyńczak  Szymon Franczak Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie
  • 21,0       PZS 109-2 - Kamil Balicki Paweł Szprycha Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie
  • 22,5       PZS Chojnów - Tomasz Witek Tomasz Wilfart Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie
  • 23,0       Quattro Team - Patryk Zakrzewski Łukasz Plichta Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu
  • 21,0       Racing STB Team - Dawid Szela Faban Świętoń Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy
  • 22,5       RadkoTeam - Marcin Stępień Karol Kosiński Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu
  • 22,0       RADOM TEAM - Franciszek Wilk Jakub Biederek Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu  im. rtm. Witolda Pileckiego
  • 21,0       reksio - Daniel Zwierzykowski Radosław Wojciechowski Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu
  • 21,5       Samochodówka ZSEiT - Sebastian Hałuza Kacper Wróbel Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych
  • 22,5       SIMSON - Kamil Matelowski Wojciech Adamik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie
  • 20,5       Siwy dym - Krzysztof Wodzisz Zając Łukasz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1  im. Jana Pawła II w Dębicy
  • 22,5       slow and low - Adrian Kuczaik Tomasz Lis Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej
  • 23,0       Sosna Andrzejów - Filip Kaczmarek Michał Rychlik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu
  • 22,5       Spryciarze - Artur Białek Eryk Sirak Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu im. rtm. Witolda Pileckiego
  • 21,5       SR-TEAM - Krzysztof Sroka Dominik Rojek Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni
  • 20,0       Staszic 5 - Błażej Bąbelczyk Andrzej Zeń Zespół Szkół nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu
  • 20,5       Staszic 6 - Hubert Hirszfeld Krystian Napierała Zespół Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu
  • 20,0       Staszic 7 -Marcin Szwedt Radosław Werner Zespół Szkół nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu
  • 22,0       Super chłopaki - Michał Wicha Mariusz Pietrzak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach
  • 20,5       Swarzędz-1 - Jakub Cichoński Krzysztof Andrzejewski Zespół Szkół Nr 1 w Swarzędzu
  • 21,5       Śmieszki - Adrian Dworak Wojciech Targos ZSP nr 1 w Stalowej Woli
  • 20,0       Świdry - Michał Buława Kamil Knyba ZSP nr 2 w Chojnicach
  • 20,5       Tditeam - Adrian Perzanowski Hubert Szymaniak Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. J. Psarskiego w Ostrołęce
  • 21,0       TEAM BRACI - Łukasz Zbutowicz Józef Zbutowicz Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie
  • 22,0       TEAM HYDRY - Kacper Mucha Bartłomiej Jóźwik Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie
  • 20,0       Team_abc[t] - Dawid Woźniak Bartosz Rogacki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
  • 23,5       Teknicy - Michał Paruch Mariusz Dojka Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu
  • 23,5       Tiger Kobra - Karol Rola Piotr Szada-Borzyszkowski Zespół Szkół nr 10 w Koszalinie im. Bolesława Chrobrego
  • 23,0       TPS B - Jakub Tomaszewski Błażej Grobelny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie
  • 23,0       TPS Team - Piotr Dobrowolski Bartłomiej Durmaj Gostynińskie Centrum Edukacyjne
  • 22,5       TPS4 - Krzysztof Polaczek Kamil Maj Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. S. Staszica w Nowym Targu
  • 20,0       TPSCARTEAM - Artur Dębowski Michał Grzelak Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  • 23,0       Trytka - Roś Bartosz Mokrzycki Krzysztof Zespół Szkół nr 10 w Koszalinie
  • 21,5       Trzebunia - Dawid Trzebunia Karol Płaza Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie
  • 22,5       TWIN TURBO - Dawid Bogucki Patryk Markowski Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie
  • 22,5       V8MechanicsTeamMoczkowo - Adam Sieniawski Rafał Siedlecki ZSP nr 1 w Barlinku
  • 22,5       VAG 1 - Klaudiusz Wodecki Rafał Gamza Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica w Rybniku
  • 23,0       VAG 2 - Wojciech Zimończyk Rafał Kondzielnik Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica, Rybnik
  • 23,0       VAG 3 - Dawid Klepek Marceli Nawrat Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica w Rybniku
  • 22,5       Vento - Dawid Frąckowiak Piotr Makowski Zespół Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu
  • 22,5       V-tec Team - Piotr Deptuła Bartłomiej Kamiński Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce
  • 21,5       WLA klan - Piotr Śmiszek Sławomir Łazorczyk ZS Nr1 w Hrubieszowie
  • 22,5       Włościańska Team - Jakub Grudkowski Kamil Siemiradzki Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, Warszawa
  • 22,0       Włościańska TEAM - Filip Czyż Kamil Serewiś Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3, Warszawa
  • 21,0       Wyszkowscy mechanicy - Robert Paczuski Rafał Borek Zespół Szkół Nr 2 w Wyszkowie
  • 20,5       Zespół B - Maciej Maciejczak Daniel Dygoń Zespół Szkół nr 1 w Lubinie
  • 22,5       Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy - Jakub Leśniewski Miłosz Grzywa Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy
  • 23,5       Zeta Mechanicy - Sebastian Posłuszny Adam Trybek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie
  • 21,5       ZeusTeam - Dawid Jankowski Daniel Pobłocki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie
  • 21,0       ZIS - Zespół Iskrowo Samoczynny Patryk Beśko Aleksander Bryksy Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku
  • 20,5       ZSM4_Krakow_2 - Artur Kabaja Krzysztof Godyń Zespół Szkół Mechanicznych nr 4 w Krakowie
  • 20,0       ZSP Nr 1 - Mateusz Łon Daniel Stań ZSP Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu
  • 20,5       ZSP Prabuty - Daria Zaremba Łukasz Drzażdżewski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach
  • 21,5       ZSP SYCÓW - Arkadiusz Płókarz Patryk Bednarski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
  • 21,5       ZSP ŚREM - Maciej Raimann Bartosz Nowicki Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie
  • 22,5       ZSP1 Mysłowice - Krzysztof Szweda Adam Grzymiesławski  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Mysłowicach
  • 22,5       ZSP2 CKP - Damian Gajda Damian Rusak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki
  • 21,0       zspnr1lowicz - Kołaczyński Bartek Krysicki Filip ZSPNR1 w Łowiczu
  • 22,5       ZSS Olsztyn - Technikum Paweł Rudzki Dawid Kuck Zespół Szkół Samochodowych w Olsztynie
  • 22,5       ZSS1 - Daniel Niedziela Bartłomiej Wziątek  Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego w Lublinie
  • 24,0       ZSS3 - Rafał Tympalski Kamil Chmiel Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego w Lublinie (brak w gronie finalistów wynika z czasu przesłania odpowiedzi)
  • 20,0       ZSSCARTEAM - Mateusz Olczak Radosław Rędzikowski Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  • 23,5       ZSSiO5 - Konrad Wypychowski Mateusz Witek Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, Bielsko-Biała
  • 23,5       ZSSiO7 - Bartosz Olearczyk Krzysztof Kawczak Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, Bielsko-Biała
  • 22,5       ZSZ im. Marii Skłodowskiej-Curie - Bartosz Szylka Konrad Walerowicz ZSZ im. Marii Skłodowskiej Curie w Płocku
  • 22,5       Żabcia - Bartosz Jakubowski Filip Voimanen Zespół Szkół Mechanicznych w Grudziądzu
  • 20,0       Żerom Team - Patryk Zańko Tomasz Maladas Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie
  • 22,5       FlipFlap – Filip Śmierski Maciej Twardowski Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie
  • 22,5       Czekoladowe Gumisie – Damian Piesyk Sebastian Drzazga Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu
  • 21,5       KBC TEAM – Janusz Gołdas Marcin Sumara Zespół Szkół nr 1 w Bochni
  • 21,5       Rajdowcy z Ogrodowej 2 – Tomasz Wiśniewski Sebastian Madaliński Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  • 22,5       The Crew – Bartosz Malanowski Łukasz Złotnicki Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu

Tegoroczne eliminacje do Mistrzostw zgromadziły rekordowe 500 zespołów z całej Polski. W Poznaniu zobaczymy 30 ekip, które zdobyły najwięcej punktów w internetowym teście Mobil 1, Partnera Merytorycznego Mistrzostw.

Polecamy również...

  • Mobil Delvac Strong Traker 2016
  • Motor Show 2017
  • Cooperatio

Nasi Partnerzy:

  • Mobil
  • TTM
  • MTP
  • Motor Show
  • V8 Team
  • motofaktor
  • LOG24.pl
  • Autotransport
  • Przewoznik
  • SERWIS Motoryzacyjny
  • Gazeta Transportowa
  • TSL biznes
  • TRUCK auto.pl
  • HYUNDAI
  • Construction Expert
  • etransport.pl
  • Autonaprawa
  • PISKP
  • Flota Auto Biznes
  • Polska Truck & Busines
  • SPD Dolny Śląsk
  • PSPD
  • WSMPS
  • kierowca.pl
  • Automobilklub Wielkopolski
  • BTA
  • LAKIERNIK
  • Mustang
  • Transport Manager
  • Forum Samochodowe.pl
  • American Cars Mania
  • Akademia Praktycznych Umiejętności
  • Osemka
  • NEO Tools
  • Precyzja Service
  • Autodata
  • Studio ERKA
  • VAN-Grabowski
  • Goodyear
  • BMW trends
  • VW Trends
  • Experymentarium
  • Akademia Transportu
  • Truck&Van
  • Automobil Klub
  • Automobil Klub
  • Łączyński
  • WT
  • Szkoła Jazdy
  • yanosik.pl
  • P2 Truck Parts
  • Gates
  • Master Truck
  • KRAMP
  • log4.pl
  • motopomocni.pl
  • emil
  • Na OSI
  • Warsztat blacharsko-lakierniczy
  • LKW WOLF
  • Motor Show Truck
  • Automoto Technika
  • MotoFocus.pl
  • warsztatowiec.info
  • auto moto Serwis
  • KPSPM
  • Oponeo
  • cromax
  • Anest
  • Airpress
  • Clean Car
  • ZF Friedrichshafen
  • Rupes
  • Acotec
  • unitrol
  • Mayvinci