Dell Technologies ponownie partnerem technologicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Motoryzacja i nowoczesne technologie idą w parze. Dlatego o wsparcie technologiczne XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zadba Dell Technologies.

Eliminacje do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, wirtualne spotkanie z setkami uczestników jednocześnie podczas półfinałów, czy wreszcie finały – ogromne ekrany, komputery, rozmowy z partnerami wydarzenia – to wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia firmy Dell Technologies. Ostatnia edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pokazała, że nowoczesne technologie dają nieograniczone możliwości realizacji wielu działań jednocześnie.

Tak będzie i w tym roku. Dell Technologies dostarczy komputery, laptopy i inne urządzenia, dzięki którym wydarzenie nabiera innego wymiaru. Świat realny łączy się z wirtualnym a zyskują na tym wszyscy uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

„W tym roku mamy ogromną przyjemność ponownie wspierać Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników od strony technologicznej. Naszym celem jest ułatwianie działań edukacyjnych prowadzonych w różnych branżach. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to nie tylko walka o nagrody i najwyższe miejsca na podium, ale przede wszystkim przedsięwzięcie edukacyjna. Dlatego ponownie zdecydowaliśmy się zaangażować w to przedsięwzięcie” – mówi Konrad Wierzchowski, CEE Client Solution Education Lead w Dell Technologies.

Dell Technologies to drugi na świecie usługodawca w zakresie informatycznej pomocy technicznej dla klientów z sektora edukacji. Firma Dell stara się ułatwić administratorom, nauczycielom i uczniom korzystanie z systemów IT na potrzeby kształcenia.

„Dzięki wsparciu firmy Dell Technologies Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników wkroczyły w nowy wymiar. Świat wirtualny łączymy tu ze światem realnym. W czasie eliminacji łączymy się ze wszystkimi ich uczestnikami jednocześnie i „podglądamy” jak przebiega rozwiązywanie testów w szkołach, które uczestniczą w Mistrzostwach, rozmawiamy wirtualnie z naszymi partnerami. Dzięki nowoczesnym technologiom Dell Technologies spotykamy się wszyscy w jednym miejscu. W czasie finałów, dzięki komputerom Dell, ułatwiamy finalistom rozwiazywanie testów. To ogromne wsparcie” – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Firma Dell to największy na świecie dostawca usług IT dla służby zdrowia, ułatwia wykorzystanie możliwości technicznych do poprawy jakości opieki nad pacjentami. Jest najważniejszym producentem komputerów dla dużych przedsiębiorstw na całym świecie, a także czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych dla klientów z sektora publicznego w Stanach Zjednoczonych. Współpracuje z 98% przedsiębiorstw uwzględnionych na liście Fortune 500. Dell jest największym na świecie dostawcą systemów pamięci masowej Internet SCSI (iSCSI) i największym w USA producentem serwerów x86.

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

Motoryzacja i nowoczesne technologie idą w parze. Dlatego o wsparcie technologiczne XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zadba Dell Technologies.

„W tym roku mamy ogromną przyjemność ponownie wspierać Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników od strony technologicznej. Naszym celem jest ułatwianie działań edukacyjnych prowadzonych w różnych branżach. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to nie tylko walka o nagrody i najwyższe miejsca na podium, ale przede wszystkim przedsięwzięcie edukacyjna. Dlatego ponownie zdecydowaliśmy się zaangażować w to przedsięwzięcie”Konrad Wierzchowski, CEE Client Solution Education Lead w Dell Technologies

„Dzięki wsparciu firmy Dell Technologies Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników wkroczyły w nowy wymiar. Świat wirtualny łączymy tu ze światem realnym. W czasie eliminacji łączymy się ze wszystkimi ich uczestnikami jednocześnie i „podglądamy” jak przebiega rozwiązywanie testów w szkołach, które uczestniczą w Mistrzostwach, rozmawiamy wirtualnie z naszymi partnerami. Dzięki nowoczesnym technologiom Dell Technologies spotykamy się wszyscy w jednym miejscu. W czasie finałów, dzięki komputerom Dell, ułatwiamy finalistom rozwiazywanie testów. To ogromne wsparcie”Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

Zobacz także...

 • Organizatorzy

 • Patronat honorowy

 • Patronat honorowy

 • Patronat honorowy

 • Partner Strategiczny

 • Partner Edukacyjny

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • V8 Team sp. z.o.o.

 • ul. Czarna Droga 1
 • 85-220 Bydgoszcz
 • NIP 5540308537
 • REGON 002481430

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy