Yanosik partnerem XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników!

Eksperci z Yanosika ponownie w tym roku angażują się w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i szykują dla ich uczestników wiele atrakcji. Finał XII edycji odbędzie się już w trakcie Poznań Motor Show w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 roku!

Yanosik przechodzi obecnie ogromną metamorfozę, stając się najlepszym przyjacielem kierowcy również poza trasą. Aplikacja oferuje swoim użytkownikom, poza systemem ostrzegania o wszystkich sytuacjach na trasie, wygodny dostęp do szerokiej bazy warsztatów samochodowych, polecanych przez kierowców: Yanosik Warsztaty i serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, w których z łatwością można kupić i sprzedać używane auto: Yanosik Autoplac

W ubiegłorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci Yanosika dzielili się z uczestnikami zawodów wiedzą z sektora warsztatów samochodów w Polsce, wyjaśnili znaczenie szczegółowej i fachowej kontroli stanu technicznego pojazdu, zwłaszcza przed jego zakupem oraz przedstawili tajniki jednej ze ścieżek rozwoju zawodowego mechanika, którym jest rzeczoznawca samochodowy.

Podczas finałów ubiegłorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, w ramach autorskiej konkurencji „Auto znawca”, Yanosik zaprosił uczestników do podjęcia wyzwania i przeprowadzenia fachowych oględzin stanu technicznego samochodu z następnym wypełnieniem karty rzeczoznawcy w czasie 5 minut.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług kierowcom w Polsce, wspieramy także rynek sprzedaży samochodów używanych. Yanosik to także bogata baza warsztatów samochodowych polecanych przez ich klientów. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzimy mechanikom jak uzyskać uznanie kierowców i jakie kryteria w głównej mierze biorą pod uwagę klienci oceniając warsztaty. Z kolei młodym mechanikom chętnie pokażemy różne możliwości rozwoju i zdradzimy m.in. tajniki zawodu rzeczoznawcy samochodowego 

mówi Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

 

W tym roku Yanosik ponownie zostanie partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i poza możliwością uzyskania cennych wskazówek od ekspertów i wiedzy bazującej na wieloletnim doświadczeniu ekspertów, półfinaliści ponownie będą mogli zmierzyć się w autorskiej konkurencji Yanosika. Szczegóły zostaną podane po rozstrzygnięciu pierwszych etapów zawodów.

Udział Yanosika w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników to doskonała okazja dla ich uczestników, aby poznać nowe obszary rynku motoryzacyjnego, w których również warto się rozwijać.

 

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to projekt edukacyjny, który trwa cały rok. Dzięki dostępowi do Akademii Młodego Mechanika młodzi kształcimy młodych ludzi przez cały rok, nie tylko podczas finałów, które odbywają się w Poznaniu. Stawiamy na jak najbardziej wszechstronną edukację, a dzięki Yanosikowi możemy pokazać młodym mechanikom obszary, z którymi być może będą chcieli związać swoją przyszłość zawodową

mówi Adrian Dekowski, prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na  https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 • Organizatorzy

 • Patronat honorowy

 • Patronat honorowy

 • Patronat medialny

 • Partner Strategiczny

 • Partner Edukacyjny

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

Zobacz także...

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy