MM 2019 – Pasek

Slider

Młody Mechanik Maszyn Rolniczych 2019 – Wyniki

Michał Kałwa i Hubert Łukawiecki z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach najlepsi wśród młodych mechaników branży rolniczej Nagrodę główną dla szkoły – zakuwarkę przewodów hydraulicznych Uniflex – ufundował Kramp Polska. Z wielką radością możemy poinformować że pierwsza edycja tego konkursu bardzo się udała – organizatorzy oraz zawodnicy stanęli na wysokości zadania, dlatego z całą pewnością w przyszłym roku wrócimy z nowymi konkurencjami do kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Oto pełnia lista uczestników z podziałem na miejsca – wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy oraz dziękujemy za włożony wysiłek i zaangażowanie w uczestnictwo w zawodach.

 

lok.SzkołaUczestnicy
1.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ŻaryMichał KałwaHubert Łukawiecki
2.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych MońkiPaweł MatanMateusz Bielawiec
3.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń PodlaskiMichał UchaniukPatryk Paszkowski
4.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ŻaryKrzysztof SieradzkiMarek Zienkiewicz
5.Zespół Szkół nr 1 OpatówSebastian SternikMarcin Sadak
6.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego GronowoHubert MarcinkowskiMateusz Korda
7.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń PodlaskiKrzysztof MituraMarcin Sarnacki
8.Zespół Szkół Techniki Rolniczej PiotrowiceDaniel MikołajewiczDamian Wojtaszko
9.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń PodlaskiKarol SzczygielskiMateusz Bącik
10.Zespół szkół nr 6 SuwałkiSzymon PogorzelskiWojciech Siargiej
11.Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego GronowoKrzysztof WiśniewskiMariusz Cichacki
12.Zespół Szkół Nr 4 Tomaszów LubelskiSzymon KubiszynPiotr Radwański
13.Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych LesznoTomasz MaćkowiakJakub Maciejczak
14.Zespół Szkół Samochodowych LublinMichał MachajMateusz Ślepaczuk
15.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń PodlaskiAdrian DomańskiCezary Grzywacz
16.Zespół Szkół CKP StaszówMateusz MikusPatryk Niziałek
17.Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej RadomDaniel PostekKarol Warchoł
18.Publiczne Technikum nr 4 OpoleBartłomiej LachowiczKrystian Pierzga
19.Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 ŁomżaMaciej NiebrzydowskiDariusz Rutkowski
20.Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 ŁomżaŁukasz BorawskiDawid Nieradko
zapisy akademia młodego mechanika

DO FINAŁU MISTRZOSTW ZOSTAŁO: