Zielona Karta - Akcja “BEZ NAPINKI Z BRIGGS & STRATTON”


Marka Briggs & Stratton, reprezentowana w Polsce przez Chabin.pl wychodzi z kolejną inicjatywą dla Młodych Mechaników. Akcja „BEZ NAPINKI Z BRIGGS & STRATTON” to przede wszystkim wiedza z zakresu czynności obsługowych, którą każdy użytkownik sprzętów opartych o silniki czterosuwowe po prostu musi znać. Jest to również dodatkowa szansa na udział w finałach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

W Akcji „BEZ NAPINKI Z BRIGGS & STRATTON” może wziąć udział każdy uczestnik Mistrzostw. Wystarczy, że zaloguje się na swoje konto w Akademii Młodego Mechanika i podejmie wyzwanie, które dla niego przygotowaliśmy. Na uczestnika z najlepszym wynikiem za to dodatkowe zadanie, czeka „zielona karta” i tym samym prawo do udziału w finałach bez względu na wynik eliminacji.

Jak zdobyć „zieloną kartę”? W udostępnionej bazie wiedzy m.in. w formie poradników wideo, będzie można zapoznać się z najważniejszymi tematami związanymi czynnościami obsługowymi sprzętów, których sercem są silniki czterosuwowe. W kolejnym kroku uzupełnienie testów i wykonanie zadań sprawdzających  pozwoli uczestnikowi z najwyższą liczbą punktów otrzymać „zieloną kartę” i tym samym zakwalifikować się do finału XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Przygotowane przez nas treści są starannie wyselekcjonowane i podane w przystępny sposób przez ekspertów z działu serwisowego firmy Chabin. Jest to doskonała baza wiedzy, która z pewnością przyda się również podczas konkurencji praktycznych w finale Mistrzostw.


Chabin.pl jest łódzką firmą, która sprowadziła amerykańską markę Briggs & Stratton do Polski. Od blisko czterech dekad tworzymy wspólną historię z tą ponad stuletnią marką. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie na rynku zarówno w mechanice, dystrybucji, jak i doradztwie technicznym. Tworzymy wyjątkową jakość poprzez cenne relacje z klientami, dostawcami i pracownikami. Jako centralny autoryzowany dystrybutor wzmacniamy markę Briggs & Stratton w Polsce fachowym wsparciem i  obsługą serwisową sieci.

Briggs & Stratton jest największym na świecie producentem czterosuwowych silników benzynowych chłodzonych powietrzem, które znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach i maszynach wykorzystywanych w ogrodach (kosiarki, traktorki koszące), czy też w budownictwie (zamiatarki, zacieraczki, agregaty). Jednostki sygnowane logiem Briggs & Stratton z powodzeniem napędzają  maszyny marek takich jak John Deere, Husqvarna, Stihl, Stiga czy też ALKO.