Mistrzostwa Mechaników ze wsparciem febi


febi poziom

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników bez udziału febi? – to niemożliwe. Także i w tym roku eksperci marki angażują się w organizację wydarzenia.


Należąca do firmy Ferdinand Bilstein marka febi od lat towarzyszy Ogólnopolskim Mistrzostwom Mechaników. Eksperci febi z ogromnym zaangażowaniem przekazują wiedzę uczestnikom wydarzenia zarówno w trakcie przygotowań do eliminacji i finałów, jak również podczas finałowej rozgrywki.


Stanowisko marki podczas finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników co roku oblegają młodzi i zawodowi mechanicy, bo febi to nie tylko gwarancja profesjonalnie przygotowanych konkurencji, doskonałe zaplecze techniczne, ale także otwartość jej ekspertów na rozmowy z uczestnikami, wymianę doświadczeń, merytoryczne porady pomocne w codziennej pracy mechanika.


Febi to także ciekawe konkurencje praktyczne, przygotowane z ogromnym zaangażowaniem, w których uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zawsze znajdą coś nowego. Podczas ubiegłorocznej edycji młodzi i zawodowi mechanicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu serwisowania przekładni kierowniczych, a także pomiaru instalacji CAM oraz sprawdzenie jej parametrów.


Z radością przygotowujemy się do XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. CO roku staramy się zaproponować ich uczestnikom atrakcyjne konkurencje, dostosowane do szybkiego rozwoju motoryzacji. Z przyjemnością obserwujemy ich zmagania i wyjaśniamy skomplikowane kwestie i wątpliwości już po zakończeniu konkurencji praktycznych podczas finałów” – mówi Robert Mrozek z firmy Ferdinand Bilstein, właściciela marki febi.


Eksperci marki angażują się w przygotowanie pytań do eliminacji IX Ogólnopolskich Mechaników, finałowych konkurencji praktycznych, a także edukację uczestników w ramach Akademii Młodego Mechanika.


Nasza współpraca to lata wspólnych działań podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a febi to ich nieodłączny element. Trudno wyobrazić sobie to wydarzenia bez udziału ekspertów marki i ich wkładu w edukację młodych i zawodowych mechaników” – mówi Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.


Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print. Marka febi specjalizuje się między innymi w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych, elementach układu hamulcowego oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Firma ściśle współpracuje z dystrybutorami części oraz warsztatami.


Oferta obejmuje ponad 44 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Ze względu na to, że firma jest zarówno dostawcą, jak i producentem, odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług. Dlatego też w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE. Cały asortyment objęty jest 3 – letnią gwarancją producenta.