Filtron Partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika

FILTRON

Marka FILTRON ponownie z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zapewni fachowe wsparcie i solidną dawkę wiedzy.


Producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki FILTRON – ponownie dołączyła w tym roku do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finały, tak jak w przypadku ostatniej edycji, odbędą się online.


Marka FILTRON stawia na edukację młodych, przyszłych mechaników. Wyposażenie młodzieży w fachową wiedzę dotyczącą filtrów to jeden z jej priorytetów. Dlatego w tym roku działania skierowane do uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przebiegają wielotorowo.


To przede wszystkim „Akcja Filtracja”, czyli przekazywanie profesjonalnej, pogłębionej wiedzy na temat procesów filtracji oraz samych produktów i ich właściwości. Marka FILTRON kładzie szczególny nacisk nie tylko aspekty ściśle związane z motoryzacją, ale także te związane z obsługą klienta czy wpływu filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. Oferuje także Akademię FILTRON, dostępną na stronie internetowej marki. Dzięki zamieszczonym tam testom uczestnicy Mistrzostw mają możliwość profesjonalnie przygotować się do zawodów i zdobyć „zieloną kartę” uprawniającą do udziału w finałach, które odbędą się we wrześniu w formule online.


Drugi kierunek to wsparcie Akademii Młodego Mechanika – e-platformy stworzonej przez organizatorów zawodów, by ułatwić uczestnikom zawodów przygotowanie do eliminacji i finałów. Akademia Młodego Mechanika to ogromna baza merytorycznej wiedzy dostępnej w formie artykułów technicznych, porad, czy zestawów testów pozwalających użytkownikom na samodzielne sprawdzenie zdobytych wiadomości.