FINAŁ X OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MECHANIKÓW – POZNAŃ GAME ARENA 22/23 PAŹDZIERNIKA 2021


Finały X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wracają w tradycyjnej formie. Rok temu odbyły się online, teraz zawitają na Poznań Game Arena.


Organizację finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w tradycyjnej formie podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show – przerwała pandemia COVID-19. Nie przeszkodziło to jednak ich organizatorom – V8 Team i Grupie MTP – w kontynuacji wydarzenia, które na dobre wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Eliminacje X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbyły się online i zgromadziły rekordową liczbę 1640 drużyn z całej Polski. Teraz wracają z wirtualnego świata. Finaliści spotkają się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena.


To dla nas ogromna radość, że ponownie możemy działać stacjonarnie, że ponownie nasi finaliści będą mieli możliwość uczestnictwa w konkurencjach praktycznych i czerpania wiedzy bezpośrednio od partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Będzie to rozgrzewka przed Poznań Motor Show 2022.
Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników


22.10.2021r.

  • Młody Mechanik
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych


23.10.2021r.

  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • Elektromobilni
  • Mechanik Zawodowy

Grupa MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie
#MistrzostwaMechanikow
#AkademiaMłodegoMechanika