Kramp – 70 lat na rynku

KRAMP

Największy europejski specjalista w dziedzinie części zamiennych i akcesoriów – firma Kramp – od 70. lat wspiera rolników. Niemal od pierwszej edycji towarzyszy uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.


„Z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników jesteśmy od początku, a na rynku jesteśmy obecni już od 70 lat. To jest naprawdę kawał historii, ale pomimo wieku, wcale się nie starzejemy. Jesteśmy młodzi tak jak nasi uczestnicy i tak jak nasi uczestnicy stale się rozwijamy” – mówi Monika Leksowska, Marketing Manager w firmie Kramp.


Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to wiedza, edukacja i rozwój. Podobne wartości są kluczowe także dla firmy Kramp. „Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników stawiają przede wszystkim na rozwój. Dla firmy Kramp jest to jedna z najważniejszych wartości. Nie tylko wspieramy naszych klientów w ich codziennej pracy, ale zależy nam także na edukacji, wpieraniu młodych ludzi, by przejmowali tę wiedzę, zwłaszcza praktyczną i wykształceni szli w świat. Nasze spectrum klientów jest bardzo szerokie. To nie tylko obecni, ale także przyszli rolnicy. Dlatego bardzo ważne jest dla nas przekazywanie wiedzy z pokolenia na pokolenie” – dodaje Monika Leksowska.


Łączenie pokoleń to wartość nie tylko obecna w rolnictwie. „Rolnicy przekazują swoje gospodarstwa z pokolenia na pokolenie. Z mechanikami jest bardzo podobnie – ojciec, który prowadzi warsztat, przekazuje go potem synowi. Widzimy tu bardzo dużo cech wspólnych z rolnictwem, dlatego wspieramy młodych mechaników” – wyjaśnia Ewa Nowak, Specjalista ds. Eventów i PR w firmie Kramp.

Kramp to największy w Europie specjalista w zakresie części zamiennych i akcesoriów dla branży rolniczej, właściciel sieci sklepów Grene. Kramp jest kluczowym partnerem dla swoich klientów i dostawców, posiadającym 11 centrów dystrybucyjnych i 24 biura sprzedaży w całej Europie, z obrotami ponad 950 mln euro w 2020 roku. Firma została założona w 1951 roku i ma swoją siedzibę w Varsseveld (Holandia).Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: https://www.kramp.com