„Naładuj się wiedzą” z akumulatorami VARTA i wejdź do finału XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników



Akcja „Naładuj się wiedzą” marki VARTA to edukacja i gwarancja udziału w finałach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.


Do grona partnerów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dołączyła marka VARTA, dzięki której młodzi i zawodowi mechanicy będą mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki wiedzy o akumulatorach samochodowych. Będzie to możliwe dzięki zaangażowaniu ekspertów VARTA w organizację Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a m.in. dzięki akcji „Naładuj się wiedzą”.

Akcja „Naładuj się wiedzą” łączy w sobie dwa elementy – z jednej strony to szkolenia z zakresu akumulatorów, ich odpowiedniego doboru czy serwisowania, a z drugiej tzw. „zielona karta” – gwarancja udziału w finałach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników bez względu na wyniki eliminacji.

Materiały edukacyjne i testy sprawdzające przygotowane przez ekspertów marki VARTA będą dostępne za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika, której ambasadorem jest Grzegorz Duda, współtwórca i ambasador Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Wystarczy zalogować się na swoje konto w Akademii Młodego Mechanika, poświęcić czas na szkolenie i rozwiązać test sprawdzający. Stawka jest wysoka – to nie tylko pogłębienie wiedzy dotyczącej akumulatorów, ale także możliwość udziału w finałach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
 
VARTA to marka o ponad 130 letniej tradycji. Akumulatory VARTA montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt ciężkiej pracy inżynierów marki, której akumulatory zapewniają długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Dzięki współpracy marki VARTA z warsztatami samochodowymi, kierowcy mają gwarancję prawidłowej diagnostyki i wymiany akumulatora.

Siłą napędową marki VARTA jest Clarios, dawniej Johnson Controls Power Solutions – światowy lider w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu energii. Ponad 16 tys. pracowników firmy opracowuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjne technologie akumulatorowe do każdego typu pojazdu.