Narzędzia NEO i GRAPHITE na X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników


Grupa Topex wraz ze swoimi markami narzędzi NEO i GRAPHITE angażuje się w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Ich uczestnicy będą mieli okazję poznać produkty marek m.in. w czasie konkurencji praktycznych.


Grupa Topex jest polską firmą, oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi oraz akcesoriów. Dynamiczny rozwój pozwolił firmie zająć pozycję lidera polskiej branży narzędziowej i uczynił z Grupy Topex jednego z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się już 6 marek własnych z ofertą ponad 7 tys. produktów, które dzięki rozbudowanej strukturze dystrybucji są dostępne w 40 krajach na całym świecie.


NEO to narzędzia ręczne dla wymagających profesjonalistów. Marka oferuje wysokiej klasy narzędzia produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące najwyższą trwałość i niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych.GRAPHITE to narzędzia i elektronarzędzia przeznaczone dla wymagających użytkowników. Produkty przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.