Z PLATINUM Card do finału XI Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówEliminacje do największego konkursu motoryzacyjnego dla mechaników w Polsce odbędą się 25 marca br. Dzięki akcji PLATINUM CARD uczestnicy mogą zagwarantować sobie udział w finale XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Warunkiem jest uzyskanie najlepszego wyniku w testach wiedzy o samochodowych środkach smarowych.


Wyposażenie młodych mechaników w profesjonalną wiedzę dotyczącą odpowiedniego doboru środków smarowych i płynów eksploatacyjnych do danego modelu pojazdu i zapoznanie z ofertą produktową – to cel marki PLATINUM ORLEN OIL, która ponownie wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników.

Także i w tym roku eksperci PLATINUM ORLEN OIL przygotują szereg aktywności, dzięki którym uczestnicy pogłębią wiedzę dotyczącą tej części rynku motoryzacyjnego.

Na XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników powraca akcja PLATINUM CARD. Podczas ubiegłorocznej edycji zespół uczniowski startujący  w kategorii Młody Mechanik, który zdobył najlepszy wynik w testach wiedzy o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych, uzyskał możliwość udziału w finałowej rozgrywce.platinum card poster


Taką szansę będą mieli także uczestnicy tegorocznej edycji wydarzenia. Za pośrednictwem platformy Akademia Młodego Mechanika eksperci marki PLATINUM ORLEN OIL udostępnią materiały edukacyjne. Po zalogowaniu się na swoje konto każdy uczestnik XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników uzyska dostęp do szkoleń i testów sprawdzających wiedzę. Uczestnicy, którzy 25 marca br. uzyskają najlepszy wynik w testach z wiedzy o olejach i płynach chłodniczych, otrzymają tzw. „zieloną kartę” – gwarancję udziału w finałach bez względu na wyniki eliminacji.
 
Głównym Ambasadorem i współtwórcą Akademii Młodego Mechanika jest Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Spółka ORLEN OIL jest liderem środków smarowych w Polsce i dostarcza wysokiej jakości produkty zarówno dla motoryzacji jak i rolnictwa oraz przemysłu. Kluczowym celem spółki jest zadowolenie swoich klientów.

ORLEN OIL współpracuje z największymi dostawcami surowców, posiada certyfikaty i aprobaty wiodących producentów. Jest też członkiem organizacji ATIEL, w skład której wchodzą wszystkie czołowe spółki przemysłu olejowego w Europie posiadające doświadczenie i ekspercką wiedzę w dziedzinie produkcji olejów silnikowych. Produkty ORLEN OIL są dostępne na 4 kontynentach w 49 krajach.
Najwyższą jakość produktów oferowanych przez ORLEN OIL potwierdzają aprobaty czołowych producentów samochodów. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji oleje ORLEN OIL spełniają rygorystyczne normy jakościowe według standardów API, ACEA oraz ILSAC.

Obecna pozycja jednego z czołowych producentów środków smarowych zobowiązuje ORLEN OIL do ciągłego monitorowania trendów technologicznych w celu błyskawicznego dostosowywania oferty do nowych wymogów rynku związanych między innymi z wprowadzaniem w Unii Europejskiej kolejnych norm czystości spalin.