Podnośnik WERTHER na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników


werther head

Firma WERTHER udostępni na czas XI Ogólnopolskich Mechaników podnośnik samochodowy WERTHER MM 25


Firma WERTHER Polska zajmuje się wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia i instrumenty diagnostyczne. Świadczy również usługi z zakresu instalacji, konserwacji, napraw, dozoru technicznego, szkoleń, projektowania urządzeń technicznych i systemów informatycznych.

Zalety wysokiej jakości urządzeń firmy będą mieli okazję poznać uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. WERTHER Polska udostępni na użytek konkurencji praktycznych podnośnik MM 25. Jest to podnośnik jednokolumnowy jezdny o masie 2500 kg, mobilny, elektrohydrauliczny.

Podnośnik WERTHER MM 25 jest wyposażone w urządzenia zabezpieczające: mechaniczne, hydrauliczne i elektromechaniczne i jest dostosowany do uniesienia samochodu dowolnej marki, a także do pracy na wolnym powietrzu. Urządzenie jest przeznaczone dla warsztatów mechaniki pojazdowej, blacharstwa, serwisów ogumienia, stacji benzynowych i serwisów elektromechaniki pojazdowej.

„Jako WERTHER Polska szczególną wagę przykładamy do kwalifikacji i jakości pracy serwisu. Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nasi eksperci podzielą się z ich uczestnikami fachową wiedzą techniczną na temat naszych urządzeń. Profesjonalny podnośnik samochodowy zdecydowanie ułatwia pracę w serwisie samochodowym, a dzięki dobrze przeszkolonym użytkownikom służy długo i nie ulega awariom” – mówi Marcin Iwańczyk z firmy WERTHER Polska.

Podnośnik, który będą mieli do dyspozycji uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, zapewnia łatwy dostęp do elementów nadwozia, podwozia i zespołów mechanicznych samochodu, jest również dostosowany dla celów myjni samochodowej i zdolny do podnoszenia samochodów z ram blacharskich. Umożliwia transport pojazdów na terenie serwisu samochodowego. Uruchamianie podnośnika jest zabezpieczone przez stacyjkę z kluczykiem.
 
„Bardzo zależy nam na praktycznej edukacji młodych i zawodowych mechaników. Podnośnik, który dostarczy nam firma WERTHER, na pewno pomoże uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników poznać tajniki obsługi urządzeń niezbędnych w warsztacie samochodowym”mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Firma WERTHER Polska powstała w roku 2000 i jest zlokalizowana w Brzozie koło Bydgoszczy. Współpracuje z WERTHER International – koncernem, który posiada 6 fabryk w Europie oraz autoryzowaną sieć dystrybucyjną w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i Azji. Fabryki specjalizują się m.in. w wytwarzaniu wyrobów gotowych i podzespołów do: podnośników, montażownic ogumienia, pras hydraulicznych, stacji do obsługi klimatyzacji, drobnych dźwigników i żurawików.
 
Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.