Top Agrar Polska Patronem Medialnym X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021

Top Agrar

Miesięcznik „top agrar Polska” to czasopismo dla wszystkich, którzy żyją z rolnictwa i swoją przyszłość wiążą z tą branżą: dla rolników, hodowców, firm i instytucji zaangażowanych w rozwój agrobiznesu.


To nowoczesne kompendium, w którym czytelnicy znajdą rzetelną i szeroką wiedzę z zakresu uprawy, hodowli, techniki, prawa oraz ekonomii. Przedstawiamy fakty, analizujemy i monitorujemy branżę. Pomagamy podejmować opłacalne decyzje, szukając najefektywniejszych rozwiązań.


Dopasuj wersję czasopisma do profilu swojego gospodarstwa! Możesz zamówić dodatki:


Co miesiąc: top świnie, top bydło

top świnie
top bydło

Co kwartał: ziemniaki, bydło mięsne i opasy, top agroszef

top ziemniaki
top bydło mięsne
top agroszef

W programach specjalnych poświęconych hodowli zwierząt publikujemy artykuły dotyczące żywienia, ochrony zdrowia i nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Nasze dodatki tematyczne to doskonałe źródło do poszerzania i zdobywania nowej wiedzy.


Każdy prenumerator, po zalogowaniu, zyskuje także dostęp do wszystkich artykułów oraz materiałów wideo, zamieszczanych na portalu www.topagrar.pl! Codziennie publikujemy newsy branżowe i techniczne oraz aktualne notowania cen.


Jesteśmy także organizatorem tematycznych webinariów i seminariów branżowych, wyjazdów studyjnych, czy warsztatów tematycznych, podczas których dzielimy się praktyczną wiedzą.


Kup prenumeratę top agrar Polska, korzystaj ze wszystkich udogodnień, rozwijaj z nami swoje gospodarstwo oraz powięszkaj plony i zyski!