Wyniki : 07.04.22 : Młody Mechanik, Elektromobilni


final 07.04 head

W czwartek 07 kwietnia spotkali się finaliści XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2022 w kategoriach Młody Mechanik oraz Elektromobilni. Rywalizacja była zacięta, a poprzeczka podniesiona wysoko. Po pełnych emocji konkurencjach zwyciężyli: w kategorii Młody Mechanik - Bartłomiej Szczygieł i Adrian Maliszewski z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, w kategorii Elektromobilni - Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk z Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Gratulujemy !

Młody Mechanik

  1. Bartłomiej Szczygieł, Adrian Maliszewski - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  2. Michał Gacek, Kacper Krępulec - Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  3. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński - Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  4. Dawid Chyliński, Kamil Abramczyk - Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  5. Hubert Macheta, Bogdan Kalinka - Technikum Komunikacyjne nr 25 w Krakowie
  6. Piotr Kęsek, Dominik Fic - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  7. Adrian Chmiel, Bartosz Balawejder - Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  8. Alicja Dziwura, Mateusz Harasiuk - Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  9. Mateusz Kasperek, Krzysztof Brzezicki - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  10. Hubert Bałdyga, Łukasz Bury - Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  11. Dawid Sroka, Szymon Trojnar - Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  12. Tomasz Jodłoski, Mateusz Pachana - Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  13. Adrian Marut, Krzysztof Jaworski - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  14. Łukasz Stępniewski, Szymon Wydra - Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
  15. Kacper Kobel, Wojciech Koman - Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  16. Tomasz Gorzelik, Marek Hudasch - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  17. Krzysztof Wójcik, Lidia Myśliwiec - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie
  18. Karolina Świder, Dawid Latoch - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  19. Grzegorz Hodurek, Jarek Wójtowicz - Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu
  20. Bartłomiej Wyka, Wiktor Król - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Bychawie
  21. Karol Skowron, Kamil Tryc - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  22. Kamil Zakrzewski, Oskar Karliński - Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
  23. Dawid Jasiński, Mateusz Glibowski - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
  24. Marcin Król, Norbert Pach - Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach
  25. Kacper Antkowicz, Adrian Pasik - Technikum nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
  26. Dawid Domański, Marcel Projzner - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  27. Kamil Gawlik, Łukasz Kuc - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  28. Jakub Wąsewicz, Mateusz Klejmont - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
  29. Mateusz Wasilewski, Oliwier Ulikowski - Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  30. Olivier Król, Jakub Fabisz - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  31. Adrian Raczkowski, Kacper Wiszniewski - Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  32. Michał Aszlar, Jakub Suwała - Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  33. Maciej Kotrybała, Bartłomiej Mazurek - Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

Elektromobilni

  1. Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  2. Dawid Zdunek, Patrycja Lewczyk - Zespół Szkół Samochodowych w Lublinie
  3. Piotr Kęsek, Dominik Fic - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  4. Mateusz Ferenc, Jakub Dźwierzyński - Technikum nr 11 w Rzeszowie
  5. Tomasz Nytko, Maciej Kopacz - Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie
  6. Tadeusz Starowicz, Kacper Palimąka - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  7. Oliwer Jeger, Piotr Żelawski - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  8. Jan Urbanowicz, Adrian Wiesiełowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  9. Jakub Trofimiuk, Maciej Malinowski - Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  10. Szymon Błaszczak, Dawid Bojanowski - Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  11. Igor Wójcik, Krzysztof Orzechowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  12. Dawid Orłowski, Maciej Dusiło - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
  13. Piotr Piekarz, Magdalena Mosur - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  14. Szymon Zimoń, Kamil Ochojski - Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  15. Jakub Janyga, Mateusz Kwiczala - Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
  16. Amelia Zych, Mateusz Placykiewicz - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  17. Damian Siwecki, Dawid Martyna - Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
  18. Jakub Hrycaniuk, Łukasz Kula - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  19. Paweł Kamiński, Michał Barański - Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  20. Mateusz Kowal, Rafał Banaś - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  21. Jakub Pander, Leszek Lisowski - Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  22. Paweł Bulicz, Dawid Machunik - Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  23. Krzysztof Szlachta, Adrian Nabagło - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  24. Miłosz Piksa, Jakub Połetek - Technikum mechaniczne nr 15 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  25. Aleksander Kwiecień, Bartłomiej Jurkiewicz - Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
  26. Miłosz Tomala, Patrycja Grudzińska - Zespół Szkół nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu
  27. Michał Kamiński, Kacper Kaźmierczak - Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
  28. Mateusz Lewandowski, Jan Manikowski - Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy