Wyniki : 08.04.22 : Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych


mm2022 final head

Piątek 8 kwietnia 2022r. należał do finalistów kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych oraz Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych. W zawodach wzięły udział ekipy szkolne z całej Polski. W kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych wygrali Karol Durasiewicz oraz Jakub Goliński z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu. Kategorię Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych zwyciężyli Dawid Szymoniak i Szymon Kępa z Zespołu Szkól Mechanicznych nr 1 w Krakowie. Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji mistrzostw.

Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

  1. Karol Durasiewicz, Jakub Goliński - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu
  2. Bartosz Lis, Adrian Zwierz - Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie
  3. Mateusz Pietruszyński, Maksymilian Jurgielski - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
  4. Łukasz Krawczyk, Sławomir Łukomski - Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie
  5. Łukasz Szypulski, Daniel Wiszowaty - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
  6. Szymon Makowski, Karol Gos - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu
  7. Marcin Kubis, Igor Król - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  8. Krzysztof Romanowski, Michał Woźniel - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
  9. Jakub Netter, Konrad Fagasik - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
  10. Radosław Synoradzki, Bartłomiej Kowalka - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
  11. Jakub Wąsewicz, Mateusz Klejmont - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
  12. Filip Karpiński, Piotrek Bagiński - Technikum w Mońkach
  13. Kacper Sławkowski, Marcel Waszczeniuk - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
  14. Paulina Kosińska, Paweł Pierzchała - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie
  15. Mateusz Węgliński, Michał Wiśniewski - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
  16. Jakub Tokarski, Maciej Stanik - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu
  17. Sebastian Bulwin, Michał Sadowski - Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Białymstoku
  18. Wiktor Grzegórski, Przemysław Suski - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu
  19. Bartosz Nalazek, Bartosz Maćkiewicz - Technikum w Gronowie

Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych

  1. Dawid Szymoniak, Szymon Kępa - Zespól Szkol Mechanicznych nr 1 w Krakowie
  2. Piotr Żelawski, Oliwer Jeger - Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  3. Dawid Machunik, Adrian Chmiel - Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
  4. Szymon Trojnar, Bartosz Balawejder - Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
  5. Jakub Trofiumiuk, Maciej Malinowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  6. Nikodem Wiśniewski, Gryncewicz Norbert - Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  7. Maksymilian Kwiecień, Oliwier Berny - Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  8. Mateusz Głowadzki, Mateusz Andrzejczak - Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  9. Paweł Staniek, Jakub Mrzyk - Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
  10. Jakub Dobrzykowski, Maciej Musiał - Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
  11. Mateusz Radzisław, Filip Mazurek - Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  12. Piotr Dankowski, Mateusz Ługiewicz - Zespół Szkół Samochodowych w Toruniu
  13. Rafał Nowak, Krystian Koperczak - Technikum komunikacyjne nr 25 w Krakowie
  14. Michal Kordal, Kamil Kotara - Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży
  15. Kacper Hływa, Piotr Pietrzykowski - Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku
  16. Gracjan Szymański, Adam Kunowski - Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Gryfinie
  17. Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  18. Konrad Tyborowski, Maciej Romanik - Zespół Szkół Mechanicznych im. św. Józefa w Białymstoku
  19. Paweł Kamiński, Michał Barański - Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  20. Maciej Wołosowicz, Kacper Zajączkowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  21. Natalia Żarnowska, Norbert Aksak - Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  22. Dawid Hamerla, Jakub Wolanin - Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
  23. Bartłomiej Nowak, Piotr Boroń - Zespół Szkół Ponadpodstawowych Ornontowice
  24. Szymon Karasiński, Amadeusz Madera - Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  25. Mikołaj Richert, Franciszek Butowski - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
  26. Maksymilian Golański, Wiktor Kotowski - Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Gryfinie
  27. Patryk Radkiewicz, Katsiaryna Shmaikina - Zespół Szkół Mechanicznych im. św. Józefa w Białymstoku
  28. Kamil Tryc, Karol Skowron - Zespół Szkół Ponadgimnazjalych w Radzyniu Podlaskim
  29. Mariusz Jackiewicz, Aleksander Adamczuk - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  30. Kacper Krępulec, Michał Gacek - Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie