Wyniki : 09.04.22 : Młody Mechanik Motocyklowy, Mechanik Zawodowy


Sobotnia rywalizacja skupiła się wokół dwóch kategorii: Mechanik Zawodowy oraz Młody Mechanik Motocyklowy. Ta druga odbyła się po raz pierwszy w historii mistrzostw, a głównym ambasadorem został dwukrotny indywidualny mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik. W kategorii Mechanik Zawodowy zwyciężył Daniel Koć z miejscowości Jabłonna Lacka, natomiast w kategorii Młody Mechanik Motocyklowy wygrali Przemysław Przybysz oraz Patryk Czubrzyński z Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie - GRATULACJE

Młody Mechanik Motocyklowy

  1. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński - Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  2. Jakub Trofimiuk, Maciej Malinowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  3. Alicja Dziwura, Mateusz Harasiuk - Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  4. Rafal Jaźwiński, Emil Bujnarowski - Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  5. Aleks Posieczek, Grzegorz Pierzyński - Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  6. Michał Topolański, Dawid Samosiuk - Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  7. Sebastian Bulwin, Michał Sadowski - Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Białymstoku
  8. Mikołaj Gandor, Szymon Kopeć - Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
  9. Dominik Wiśniewski, Oliwier Grzela - Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej
  10. Dawid Sroka, Szymon Trojnar - Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  11. Dawid Machunik, Adrian Chmiel - Technikum nr 11 w Rzeszowie
  12. Dawid Musiatowicz, Przemysław Cybulak - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  13. Mateusz Michalik, Krzysztof Wajs - Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie
  14. Jakub Dobrzykowski, Maciej Musiał - Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
  15. Karol Rynarzewski, Olgierd Gładziszewski - Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie
  16. Dawid Miłowski, Paweł Góra - Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  17. Kacper Cichocki, Karol Juszczyk - Technikum w Chrobrzu

Mechanik Zawodowy

  1. Daniel Koć - Jabłonna Lacka
  2. Mariusz Ostrowski - Bydgoszcz
  3. Krzysztof Fudali - Szczecinek
  4. Michał Szukała - Bytom
  5. Jacek Bagiński - Kołobrzeg
  6. Łukasz Bogus - Kamieniec Ząbkowicki
  7. Mariusz Szewczyk - Nowy Targ
  8. Karol Goczoł - Rozmierz
  9. Robert Małolepszy - Wojkowice
  10. Karol Szczygielski - Radzyń Podlaski
  11. Wojciech Lorenc - Rakszawa
  12. Dariusz Kobiela - Leźno
  13. Kamil Rakowski - Przegaliny Duże
  14. Sebastian Śliwka - Świnoujście
  15. Łukasz Duk - Radzyń Podlaski
  16. Marcin Smakosz - Orzysz
  17. Sebastian Guz - Kock
  18. Dawid Rybarczyk - Pobiedziska
  19. Paweł Smoliński - Szczecin
  20. Łukasz Korneluk - Gdynia
  21. Jarosław Nawara - Warszawa
  22. Mateusz Milewski - Warszawa
  23. Witold Gałęzewski - Pudliszki
  24. Krzysztof Pawlak - Zielona Góra
  25. Robert Popa - Bytom
  26. Rafał Odolecki - Ełk
  27. Piotr Kubisiak - Broniszewice