MM 2021 – Pasek

all 2019 - Pasek

Auto Moto Technika patronem mistrzostw

Auto Moto Technika” to czasopismo oraz portal motoryzacyjny o mocnym zabarwieniu technicznym, mówiące o samochodach znacznie poważniej niż dostępna obecnie prasa.

Zajmujemy się różnymi tematami. Poczynając od historii motoryzacji i poszczególnych marek, przez ekologię, powiązane z motoryzacją tematy gospodarcze, kwestie prawne, bezpieczeństwo, ale też stylistykę, sport samochodowy i wiele innych. Na naszych łamach znajdziecie Państwo także wszelkiego rodzaju porady, poczynając od tego jak wykorzystać coraz to nowe wyposażenie samochodów, a kończąc na tym jak jeździć, by czynić to bezpiecznie i efektywnie. Jeżeli zaś na rynku pojawi się nowy, interesujący model auta, także go przedstawimy, wskazując jak i dlaczego producent posłużył się nowymi rozwiązaniami – mówi Jerzy Dyszy (przez lata ściśle związany ze sportem samochodowym, publicysta techniczno-motoryzacyjny).

Redakcję tworzy kilkanaście osób, pośród których można odnaleźć wybitnych fachowców; Jerzy Dyszy, Mikołaj Sokół, Grzegorz Grabowski, Andrzej Dąbrowski, Jacek Pieśniewski, Robert Przybylski, Tomasz Ciecierzyński, Rafał Bielski.

Dlaczego zajmiemy się samochodami? Bo je lubimy, ale też uważamy, że przemysł motoryzacyjny i związany z nim transport są prawdopodobnie najważniejszymi branżami jakie ciągle, od ponad stu lat, odpowiedzialne są za cywilizacyjny rozwój ludzkości – komentuje Jerzy Dyszy.

więcej informacji na http://www.automototechnika.pl/