MM 2019 – Pasek

mm 2019 slide 07
Slider

Finaliści IX Mistrzostw Mechaników – iElektromobilni 2020

UWAGA: Przedstawiamy finalistów w kategorii iElektromobilni. Finał konkurencji odbędzie się podczas targów Motor Show 2020 w Poznaniu. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy również do sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy w przyszłym roku w kolejnej edycji konkursu.

Lista 20 najlepszych zespołów wyłonionych podczas eliminacji:

  1. Szymon Zimoń, Kamil Ochojski – Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
  2. Łukasz Duk, Mikołaj Kłos – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  3. Adrian Maliszewski, Bartłomiej Szczygieł – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Poslaskim
  4. Jakub Kulbaka, Jakub Goral – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  5. Michał Machaj, Mateusz Ślepaczuk – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  6. Sebastian Gąszczyk, Mateusz Dziekanowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  7. Patrycja Lewczyk, Piotr Lisiak – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  8. Dawid Fijałek, Przemysław Karwowski – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Poslaskim
  9. Sylwester Kosiewicz, Łukasz Góralczyk – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży
  10. Krzysztof Wójcik, Krzysztof Gaździcki – Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  11. Przemysław Kośmider, Sebastian Rakoczy – Technikum Mechaniczne Nr 15 w Krakowie
  12. Dawid Zdunek, Jan Szwałek – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  13. Jakub Szczygieł, Mateusz Siudaj – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Poslaskim
  14. Nikolas Czapla, Adrian Kołodziejczyk – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  15. Arsenii Brazhnyk, Jakub Ramotowski – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
  16. Jakub Wysocki, Bartosz Czerniejewski – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  17. Oskar Berndt, Karol Goczoł – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  18. Michał Adamik, Kacper Koziatek – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  19. Paweł Prask, Marcin Prask – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  20. Olgierd Golon, Wiktor Szober – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
zapisy akademia młodego mechanika

DO FINAŁU MISTRZOSTW ZOSTAŁO: