MM 2019 – Pasek

Slider

Finaliści IX Mistrzostw Mechaników – Młody Lakiernik 2020

UWAGA: Przedstawiamy listę 20 zespołów które staną do rywalizacji w czerwcu podczas finału zmagań w kategorii Młody Lakiernik. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wysiłek. Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, a tych którym się nie udało zapraszamy do spróbowania swoich sił w następnej edycji konkursu.

IX Mistrzostwa Mechaników – Młody Lakiernik – finaliści 2020

  1. Sebastian Krak, Mateusz Zamojski – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  2. Dawid Pacewicz, Bartłomiej Olszyński – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  3. Rafał Korżyński, Szymon Czech – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  4. Michał Krawczyk, Kacper Woźny – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  5. Kacper Roszkiewicz, Alan Powałowski – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  6. Piotr Jania, Grzegorz Jasek – Zespól szkół mechanicznych nr1. Im. Szczepana Humberta w Krakowie
  7. Wojciech Bartochowski, Jakub Murawka – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  8. Dawid Kula, Grzegorz Golanko – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  9. Karol Piekarski, Tomasz Bloch – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  10. Dawid Fijałek, Przemysław Karwowski – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  11. Adrian Bugajak, Dawid Mroziński – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  12. Jakub Madaj, Miłosz Urbański – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  13. Volodymyr Makutra, Marcin Jóźwiak – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  14. Nikodem Murkiewicz, Paweł Szczepaniak – Zespół szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie
  15. Paweł Ogórek, Adam Bęczkowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  16. Kacper Bystry, Dawid Żok – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  17. Cezary Birecki, Piotr Ujma – Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku
  18. Kacper Centkowski, Patryk Zalewski – Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku
  19. Julia Ferenc, Bartosz Oślizło – Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
  20. Jakub Kotliński, Paweł Magda – Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
zapisy akademia młodego mechanika

DO FINAŁU MISTRZOSTW ZOSTAŁO: