MM 2019 – Pasek

mm 2019 slide 07
Slider

Finaliści Mistrzostw Mechaników – Kategoria Młody Mechanik Maszyn rolniczych

UWAGA: Przedstawiamy listę 25 zespołów które staną do rywalizacji w czerwcu podczas finału zmagań w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wysiłek. Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, a tych którym się nie udało zapraszamy do spróbowania swoich sił w następnej edycji konkursu.

IX Mistrzostwa Mechaników – Młody Mechanik Maszyn Rolniczych – finaliści 2020

  1. Marek Wiącek, Radosław Strzyżewski – Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka, Gniezno
  2. Dawid Bokuniewicz, Michał Pszkowski – Zespół Szkół nr 6, Suwałki
  3. Tomasz Suchecki, Michał Skiba – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, Bielsko Biała
  4. Filip Karpiński, Daniel Wiszowaty – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Mońki
  5. Szymon Pogorzelski, Wojciech Siargiej – Zespół Szkół nr 6, Suwałki
  6. Jakub Guziak, Piotr Pawluczuk – Zespół Szkół Mechanicznych, Białystok
  7. Szymon Prusaczyk, Hubert Wrona – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Karolewo
  8. Michał Witek, Grzegorz Kuta – Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Tarnów
  9. Szymon Wojtysiak, Jakub Wilk – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego, Łowicz
  10. Wiktor Madej, Michał Wielgus – Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Tarnów
  11. Maciej Niebrzydowski, Dariusz Rutkowski – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5, Łomża
  12. Tomasz Gorzelik, Mateusz Kasperek – Zespół Szkół Mechanicznych, Opole
  13. Błażej Szypcio, Tomasz Bagiński – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Mońki
  14. Paweł Ogórek, Adam Bęczkowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego, Lublin
  15. Grzegorz Iskrowicz, Tomasz Jucha – Zespół Szkół Agro-Technicznych, Ropczyce
  16. Emil Lemański, Kacper Piechota – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Trzcianka
  17. Jakub Szmyt, Kacper Kubisiak – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Trzcianka
  18. Szymon Zimoń, Kamil Ochojski – Zespół Szkół Technicznych nr 1, Rybnik
  19. Paweł Klecha, Benedykt Borek – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa, Różaniec Pierwszy
  20. Cyprian Liński, Łukasz Krajewski – Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa, Ostróda
  21. Jakub Krawczeniuk, Konrad Bakunowicz – Zespół Szkół mechanicznych im. św Józefa, Białystok
  22. Mateusz Woronowicz, Adam Wojciula – Zespół Szkół Mechanicznych, Białystok
  23. Maksymilian Szeląg, Michał Turlej – Zespół Szkół Technicznych, Tarnów
  24. Kamil Skiba, Hubert Solski – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa, Różaniec Pierwszy
  25. Paweł Klecha, Bartłomiej Puchacz – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa, Różaniec Pierwszy
zapisy akademia młodego mechanika

DO FINAŁU MISTRZOSTW ZOSTAŁO: