MM 2019 – Pasek

Slider

Finaliści Mistrzostw Mechaników – Kategoria Młody Mechanik

Dziękujemy za udział w eliminacjach wszystkim uczestnikom, finalistom gratulujemy, a tych którzy mieli trochę mniej szczęścia zachęcamy do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji w przyszłym roku.

Poniżej przedstawiamy wyniki eliminacji w kategorii Młody Mechanik:

  1. Szymon Wydra, Piotr Koperek – Zespół Szkół Samochodowych, Radom
  2. Szczepan Rodzoch, Arkadiusz Bernat – Zespół Szkół nr 2, Puławy
  3. Paweł Hajduk, Piotr Wójcik – Zespół Szkół nr 2, Puławy
  4. Adrian Maliszewski, Bartłomiej Szczygieł – Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Radzyń Podlaski
  5. Dawid Chlebek, Jan Gorycki – Zespół Szkół Technicznych i Placówek, Nowy Targ
  6. Jakub Sikora, Jakub Paździor – Zespół Szkół Technicznych, Mikołów
  7. Patryk Karbownik, Jakub Domurad – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie
  8. Kacper Kotecki, Maciej Obiegałka – Zespół Szkół Samochodowych w Poznaniu
  9. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński – Zespół Szkół nr 2, Garwolin
  10. Piotr Przybyła, Dominik Soczawa – Szkoła Branżowa nr 3 w ZSZ Sztygarka, Dąbrowa Górnicza
  11. Piotr Łucjanek, Marcin Mańkowski – Zespół Szkół nr 2, Puławy
  12. Marcel Romański, Kacper Bowsza – Zespół Szkół nr 1, Lubin
  13. Adrian Zając, Szymon Suchocki – Zespół Szkół Mechanicznych CKP nr 2, Białystok
  14. Konrad Majewski, Mateusz Franczyk – Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Zakliczyn
  15. Mateusz Kruk, Paweł Kamiński – Zespół Szkół nr 2, Garwolin
  16. Hubert Baranowski, Dominik Krawiec – Zespół Szkół, Rudnik nad Sanem
  17. Marcin Noga, Eryk Ryś – Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1, Kraków
  18. Patryk Korkosz, Łukasz Kowalczuk – Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych, Tomaszów Lubelski
  19. Maciej Musiał, Jakub Dobrzykowski – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej, Nakło nad Notecią
  20. Dawid Gabryś, Piotr Pilarczyk – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2, Kraków
  21. Remigiusz Szczerbakowicz, Kamil Wyrzykowski – Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr 2, Grodzisk Mazowiecki
  22. Kamil Szymala, Jakub Górski – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, Bielsko-Biała
  23. Wojciech Smętek, Kornel Madejski – Zespół Szkół Technicznych i Placówek, Nowy Targ
  24. Mateusz Kuberski, Michał Szuba – Zespół Szkół Zawodowych nr 2, Mińsk Mazowiecki
  25. Jan Rusnak, Krzysztof Gil – Zespół Szkół Technicznych i Placówek, Nowy Targ
  26. Norbert Prodeus, Daniel Kłos – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Żary
  27. Sebastian Sawicki, Jakub Dąbrowski – Zespół Szkół nr 1, Bielsk Podlaski
  28. Nikodem Mroczko, Mateusz Deptuła – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Żary
  29. Kamil Michalak, Adam Mokrzycki – Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych, Gorzów Wielkopolski

Akcja Filtracja – Zielona Karta:

Piotr Krzemień, Bartłomiej Kurzydło – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Piłsudskiego, Zakliczyn

zapisy akademia młodego mechanika

DO FINAŁU MISTRZOSTW ZOSTAŁO: