MM 2019 – Pasek

kontakt - mistrzostwa mechanikow
Slider
rejestracja-zamknieta

iElektromobilni 2019 – wyniki

Sebastian Guz i Marek Chudek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zwyciężyli w kategorii iElektromobilni 2019. GRATULUJEMY!!!
W tym roku bydgoskie KZŁ dodatkowo ufundowały nagrodę główną dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników “iELEKTROMOBILNI”. Zwycięska szkoła otrzymała stację ładowania pojazdów elektrycznych – ecoMOTOhome. Wszystkim uczestnikom zmagań serdecznie dziękujemy i zachęcamy do ponownego spróbowania za rok. poniżej lista laureatów finału:

lok. szkoła uczestnicy
1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń Podlaski Sebastian Guz, Marek Chudek
2 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie Mateusz Dziekanowski, Sebastian Gąszczyk
3 Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz Damian Łukasik, Bartosz Kiełpikowski
4 Samochodówka Bydgoszcz – Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz Rafał Kozłowski, Sławomir Przybek
5 Zespół Szkół Samochodowych Rzeszów Andrzej Żak, Damian Sołtys
6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń Podlaski Dawid Struk, Robert Zabielski
7 Zespół Szkół Samochodowych im. inż. T. Tańskiego w Poznaniu Hubert Dobicki, Mikołaj Maćkowiak
8 Zespół Szkół Samochodowych Rzeszów Sławomir Ataman, Andrzej Lubas
9 Zespół Szkół Nr 1 im. Marszałka J. K. Piłsudskiego Bielsk Podlaski Sebastian Litwiniuk, Damian Dobroczyński
10 ZSM nr 1 im. Szczepana Humberta Kraków Krzysztof Wójcik, Artur Prochwicz
11 Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie Tobiasz Kamieniarz, Michał Koziczyński
12 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń Podlaski Mateusz Puskarz, Karol Zieliński
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń Podlaski Patryk Rosiński, Konrad Sałaj
14 Zespół Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. Św. Józefa w Białymstoku Patryk Putkowski, Paweł Jeżewski
15 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Jakub Roszkiewicz, Maciej Bobrowski
16 Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie Norbert Kubiak, Adam Wojciechowski
17 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Hubert Witkowski, Kamil Rzeszuto
18 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Filip Stesel, Olgierd Golon
19 Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie Mikołaj Sroczyński, Maciej Glapiak
20 Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w Lesznie Adrian Kłysz, Mikołaj Niewiarowski
KONTAKT ORGANIZATOR ZAWODÓW
V8 Team sp. z o.o.
ul. Czarna Droga 1
85-220 Bydgoszcz
+48 52 322 64 84
+48 603 888 111
+48 603 523 888