MM 2019 – Pasek

Slider

iElektromobilni 2019 – wyniki

Sebastian Guz i Marek Chudek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zwyciężyli w kategorii iElektromobilni 2019. GRATULUJEMY!!!
W tym roku bydgoskie KZŁ dodatkowo ufundowały nagrodę główną dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników “iELEKTROMOBILNI”. Zwycięska szkoła otrzymała stację ładowania pojazdów elektrycznych – ecoMOTOhome. Wszystkim uczestnikom zmagań serdecznie dziękujemy i zachęcamy do ponownego spróbowania za rok. poniżej lista laureatów finału:

lok.szkołauczestnicy
1Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń PodlaskiSebastian Guz, Marek Chudek
2ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH im. Stanisława Syroczyńskiego w LublinieMateusz Dziekanowski, Sebastian Gąszczyk
3Zespół Szkół Samochodowych BydgoszczDamian Łukasik, Bartosz Kiełpikowski
4Samochodówka Bydgoszcz – Zespół Szkół Samochodowych BydgoszczRafał Kozłowski, Sławomir Przybek
5Zespół Szkół Samochodowych RzeszówAndrzej Żak, Damian Sołtys
6Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń PodlaskiDawid Struk, Robert Zabielski
7Zespół Szkół Samochodowych im. inż. T. Tańskiego w PoznaniuHubert Dobicki, Mikołaj Maćkowiak
8Zespół Szkół Samochodowych RzeszówSławomir Ataman, Andrzej Lubas
9Zespół Szkół Nr 1 im. Marszałka J. K. Piłsudskiego Bielsk PodlaskiSebastian Litwiniuk, Damian Dobroczyński
10ZSM nr 1 im. Szczepana Humberta KrakówKrzysztof Wójcik, Artur Prochwicz
11Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w LesznieTobiasz Kamieniarz, Michał Koziczyński
12Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń PodlaskiMateusz Puskarz, Karol Zieliński
13Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II Radzyń PodlaskiPatryk Rosiński, Konrad Sałaj
14Zespół Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. Św. Józefa w BiałymstokuPatryk Putkowski, Paweł Jeżewski
15Zespół Szkół Budowlanych PoznańJakub Roszkiewicz, Maciej Bobrowski
16Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w LesznieNorbert Kubiak, Adam Wojciechowski
17Zespół Szkół Budowlanych PoznańHubert Witkowski, Kamil Rzeszuto
18Zespół Szkół Budowlanych PoznańFilip Stesel, Olgierd Golon
19Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w LesznieMikołaj Sroczyński, Maciej Glapiak
20Zespół Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich w LesznieAdrian Kłysz, Mikołaj Niewiarowski
zapisy akademia młodego mechanika

DO FINAŁU MISTRZOSTW ZOSTAŁO: