MM 2019 – Pasek

Slider

iELEKTROMOBILNI 2020 – Wyniki

Łukasz Duk i Mikołaj Kłos z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zwyciężyli w kategorii iElektromobilni 2020. GRATULUJEMY!!!
Tegoroczna edycja konkursu z uwagi na Covid-19 odbyła się w wyjątkowych okolicznościach, dlatego chcemy dodatkowo podziękować wszystkim uczestnikom jak i ich opiekunom że byli z nami.

Lista rankingowa – zajęte miejsca:

  1. Łukasz Duk, Mikołaj Kłos – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  2. Oskar Berndt, Karol Goczoł – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  3. Szymon Zimoń, Kamil Ochojski – Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
  4. Sebastian Gąszczyk, Mateusz Dziekanowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  5. Sylwester Kosiewicz, Dawid Rogowski – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży
  6. Przemysław Kośmider, Sebastian Rakoczy – Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  7. Arsenii Brazhnyk, Jakub Ramotowski – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
  8. Adrian Maliszewski, Bartłomiej Szczygieł – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  9. Paweł Prask, Marcin Prask – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  10. Krzysztof Wójcik, Krzysztof Gaździcki – Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  11. Michał Machaj, Mateusz Ślepaczuk – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  12. Patrycja Lewczyk, Piotr Lisiak – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  13. Dawid Zdunek, Jan Szwałek – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  14. Michał Adamik, Kacper Koziatek – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  15. Nikolas Czapla, Adrian Kołodziejczyk – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
  16. Jakub Szczygieł, Karolina Świder – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  17. Dawid Latoch, Piotr Mitura – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  18. Jakub Wysocki, Bartosz Czerniejewski – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  19. Olgierd Golon, Wiktor Szober – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
zapisy akademia młodego mechanika