MM 2019 – Pasek

Slider

Kolejowe Zakłady Łączności po raz drugi partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finały odbędą się podczas Poznań Motor Show w dniach 28 -31 marca 2019, będą mieli ponowie okazję czerpać wiedzę od ekspertów Kolejowych Zakładów Łączności.

Kolejowe Zakłady Łączności już po raz drugi angażują się w organizację Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Podczas ubiegłorocznej edycji firma przygotowała dla uczestników zawodów konkurencje praktyczne. Zawodnicy musieli wykazać się umiejętnością obsługi stacji ładowania pojazdu elektrycznego oraz sprawdzić stan układu elektrycznego w samochodzie hybrydowym.

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o. w odpowiedzi na rosnące znaczenie rynku elektromobilności zaprojektowały i wykonały w pełni zarządzalne sieciowo stacje ładowania pojazdów elektrycznych, odpowiadające aktualnym trendom w polityce dystrybucji energii elektrycznej. Stacje ładowania produkcji KZŁ wykonane są w ten sposób, aby poprzez ciągłą wymianę danych z podmiotem zarządzającym siecią, reagować w czasie rzeczywistym na potrzebę załączenia lub odłączenia odbiorcy od sieci zasilającej.

Spółka KZŁ Bydgoszcz oferuje obecnie 3-fazowe stacje ładowania Eco Moto do pojazdów elektrycznych o mocy 22kW, które umożliwiają dołączenie modułów stałoprądowych o mocy 50kW, tzw. modułów szybkiego ładowania.Dzięki takiej stacji można naładować samochód elektryczny lub rower typu e-bike. Proste w obsłudze urządzenie, jest zaopatrzone w ekran dotykowy, za pomocą którego właściciel pojazdu dokonuje wyboru ilości energii elektrycznej i płaci kartą.

KZŁ Bydgoszcz to firma innowacyjna, posiadająca ogromne doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań zdalnego zarządzania i sterowania urządzeniami końcowymi np. rozproszoną informacją pasażerską, systemami łączności dyspozytorskiej czy pobierania opłat.

kzł bydgoszcz poster
zapisy akademia młodego mechanika