MM 2019 – Pasek

kontakt - mistrzostwa mechanikow
Slider
rejestracja-zamknieta

Lista Finalistów – Młody Mechanik Maszyn Rolniczych 2019

MŁODY MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH – Lista finalistów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2019

Liczba zespołów: 278 (REKORD!)

Maksymalna liczba punków: 28/30

Minimalna ilość punktów dająca awans: 26/30 (w przypadku kilku zespołów o jednakowej minimalnej liczbie punktów o awansie decydował czas przesłania odpowiedzi)

FINAŁOWA 20:

  1. Krzysztof Sieradzki, Marek Zienkiewicz – CKZIU3 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Żary (28/30 pkt.)
  2. Paweł Matan, Mateusz Bielawiec – Mechanizator Mońki – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Mońki (28/30 pkt.)
  3. Michał Kałwa, Hubert Łukawiecki – CKZIU 2 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Żary (27/30 pkt.)
  4. Mateusz Mikus, Patryk Niziałek – ZSCKP Staszow – Zespół Szkół CKP Staszów (27/30 pkt.)
  5. Karol Szczygielski, Mateusz Bącik – ZSP 4 Radzyń Podlaski – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń Podlaski (27/30 pkt.)
  6. Adrian Domański, Cezary Grzywacz – ZSP2Radzyn – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń Podlaski (27/30 pkt.)
  7. Michał Uchaniuk, Patryk Paszkowski – ZSP 3 Radzyń – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń Podlaski (27/30 pkt.)
  8. Krzysztof Mitura, Marcin Sarnacki – ZSP 2 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Radzyń Podlaski (27/30 pkt.)
  9. Andrzej Żak, Damian Sołtys – 4vteam – Zespół Szkół Samochodowych Rzeszów (27/30 pkt.)
  10. Michał Machaj, Mateusz Ślepaczuk – ZSS 1 – Zespół Szkół Samochodowych Lublin (26/30 pkt.)
  11. Hubert Marcinkowski, Mateusz Korda – Hubert i Mateusz CKU – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego Gronowo (26/30 pkt.)
  12. Krzysztof Wiśniewski, Mariusz Cichacki – Rolnik 2019 – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego Gronowo (26/30 pkt.)
  13. Bartłomiej Lachowicz, Krystian Pierzga – Mechaniki – Publiczne Technikum nr 4 Opole (26/30 pkt.)
  14. Szymon Kubiszyn, Piotr Radwański – Mechrol2 – Zespół Szkół Nr 4 Tomaszów Lubelski (26/30 pkt.)
  15. Maciej Niebrzydowski, Dariusz Rutkowski – Atom Team – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 Łomża (26/30 pkt.)
  16. Sebastian Sternik, Marcin Sadak – Banda Łysego – Zespół Szkół nr 1 Opatów (26/30 pkt.)
  17. Tomasz Maćkowiak, Jakub Maciejczak – TR Leszno – Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych Leszno (26/30 pkt.)
  18. Szymon Pogorzelski, Wojciech Siargiej – Fachowcy 1 – Zespół szkół nr 6 Suwałki (26/30 pkt.)
  19. Daniel Mikołajewicz, Damian Wojtaszko – Moto WojMik – Zespół Szkół Techniki Rolniczej Piotrowice (26/30 pkt.)
  20. Łukasz Borawski, Dawid Nieradko – Skynet – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 Łomża (26/30 pkt.)

Wszystkim zarejestrowanym zespołom i opiekunom dziękujemy za udział w fazie eliminacyjnej. W kwietniu i maju każdy z Was otrzyma dyplom potwierdzający uczestnictwo w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Szczegóły dotyczące finału na Poznań Motor Show 2019 przekażemy finalistom w pierwszej połowie przyszłego tygodnia na adresy email.

KONTAKT ORGANIZATOR ZAWODÓW
V8 Team sp. z o.o.
ul. Czarna Droga 1
85-220 Bydgoszcz
+48 52 322 64 84
+48 603 888 111
+48 603 523 888