MM 2019 – Pasek

Slider

X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2021 pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii

Departament Komunikacji informuje, że wydarzenie: X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2021 – Online, organizowane w terminie: od 12 stycznia 2021 r. do: 30 września 2021 r. – zostanie objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są bliskie wielu ideom i celom, jakie stawia sobie Ministerstwo. Rozwój elektromobilności, kształcenie profesjonalnych młodych kadr, gospodarka oparta na wiedzy, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych – to właśnie te cele są bliskie zarówno organizatorom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, jak i Ministerstwu Rozwoju.

Mistrzostwa zawdzięczają sukces ogromnemu zaangażowaniu organizatorów – V8 Team – oraz partnerom wspierającym wydarzenie, wśród których jest m.in. producent olejów Mobil, firma Kramp – właściciel marki Grene, największy europejski dostawca części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn oraz AkzoNobel globalny lider w produkcji farb i lakierów właściciel marki Dynacoat.

Organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników stawiają przede wszystkim na rozwój i edukację. Chcą być przewodnikiem i mentorem młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym zawodem. Nie zapominają jednak o tych, którzy profesję znają od lat, ale czują pasję i motywację do podnoszenia poziomu swoich kwalifikacji.

„Połączenie świata biznesu z edukacją, kształcenie młodych kadr z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych są w dobie pandemii COVID-19 szczególnie ważne. Nacisk na edukację i rozwój w tym trudnym czasie z pewnością przyczyni się do wzrostu gospodarczego, rozwoju nowych miejsc pracy, czy zasilenia rynku wykwalifikowaną kadrą, wyposażoną w praktyczne umiejętności dostosowane do potrzeb pracodawców” – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team.

Ambasadorem Mistrzostw jest Grzegorz Duda – gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

zapisy akademia młodego mechanika