MM 2019 – Pasek

Slider

Młody Mechanik Maszyn Rolniczych 2020 – Wyniki

Emil Lemański i Kacper Piechota z Zespołu Szkół RCKU w Trzciance okazali się najlepsi wśród uczestników konkursu w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych 2020. Mimo komplikacji związanych z koronawirusem w tej jak i pozostałych konkurencjach uczestnicy stanęli na wysokości zadania i wraz ze swoimi opiekunami pomogli nam zrealizować zawody, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

Oto pełnia lista uczestników z podziałem na miejsca – wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy oraz dziękujemy za włożony wysiłek i zaangażowanie w uczestnictwo w zawodach.

  1. Emil Lemański, Kacper Piechota – Zespół Szkół rolnicze centrum kształcenia ustawicznego w Trzciance
  2. Marek Wiącek, Radosław Strzyżewski – Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie
  3. Cyprian Liński, Łukasz Krajewski – Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie
  4. Jakub Guziak, Piotr Pawluczuk – Zespół szkół mechanicznych w Białymstoku
  5. Szymon Pogorzelski, Wojciech Siargiej – Zespół Szkół nr 6 Suwałki
  6. Mateusz Woronowicz, Adam Wojciula – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  7. Grzegorz Iskrowicz, Tomasz Jucha – Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
  8. Paweł Ogórek, Adam Bęczkowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  9. Szymon Prusaczyk, Hubert Wrona – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
  10. Maciej Niebrzydowski, Dariusz Rutkowski – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży
  11. Jakub Szmyt, Kacper Kubisiak – Zespół szkół rolnicze centrum kształcenia ustawicznego imienia w Trzciance
  12. Wojciech Gałczyński, Adrian Sosna – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku Białej
  13. Kamil Olejnik, Dawid Sak – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  14. Tomasz Gorzelik, Mateusz Kasperek – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  15. Karol Trościańczyk, Patryk Rosiński – Zespól Szkól Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  16. Maksymilian Szeląg, Michał Turlej – Zespół Szkół Technicznych Tarnów
  17. Dawid Bokuniewicz, Michał Pszkowski – Zespoł szkół nr 6 w Suwałkach
  18. Patryk Skaba, Bartosz Motyka – Zespół Szkół Technicznych nr.1 Rybnik
  19. Szymon Wojtysiak, Jakub Wilk – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego, Łowicz
  20. Jakub Krawczeniuk, Konrad Bakunowicz – Zespół Szkół mechanicznych im sw Józefa w Białymstoku
  21. Filip Karpiński, Daniel Wiszowaty – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
  22. Błażej Szypcio, Tomasz Bagiński – ZSOiZ w Mońkach
zapisy akademia młodego mechanika