MM 2021 – Pasek

all 2019 - Pasek

Na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników nie zabraknie marki febi

Firma Ferdinand Bilstein i jej marka febi to wieloletni partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print.

Marka wyspecjalizowana jest w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych, układzie hamulcowym oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Priorytetami febi są najwyższa jakość oraz obsługa klienta. Oferta obejmuje ponad 40 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i użytkowych. Firma jest zarówno dostawcą jak i producentem dlatego też odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług a w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE. Cały asortyment febi objęty jest 3- letnią gwarancją producenta.

Ogromny potencjał marki febi, jej ofertę produktową oraz profesjonalne zaplecze techniczne doceniają uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Ciekawe konkurencje praktyczne i profesjonalna wiedza ekspertów marki od wielu lat dodają Mistrzostwom prestiżu.

„Z marką febi współpracujemy od wielu lat. Jej eksperci z wielkim zaangażowaniem służą nam wsparciem przy organizacji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Tak będzie także i w tym roku. Wspólnie opracujemy materiały edukacyjne dla uczestników, sprawdzimy ich wiedzę, dostarczymy narzędzia niezbędne do przygotowania do udziału w Mistrzostwach. Ogromnie się cieszę, że możemy kontynuować współpracę i wykorzystać potencjał marki. Bardzo za to dziękujemy” – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Mistrzostw.

Tych, którzy znają markę febi z dotychczasowych edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, z pewnością ucieszy więc jej ponowny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. X edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ze względu na pandemię odbędzie się bez konkurencji praktycznych, ale eksperci marki febi będą służyć ich uczestników fachową wiedzą i wsparciem na każdym etapie Mistrzostw.

„Priorytetem marki febi jest przede wszystkim wysoka jakość części zamiennych, ale także wiedzy przekazywanej mechanikom samochodowym podczas szkoleń, imprez targowych czy takich wydarzeń jak Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Szczególnie zależy nam na wyposażeniu młodzieży w profesjonalną wiedzę, niezbędną przy obecnym rozwoju motoryzacji, dostosowaną do wymagań rynku pracy” – mówi Robert Mrozek, doradca techniczny Ferdinand Bilstein Polska.