MM 2021 – Pasek

all 2019 - Pasek

Rejestracja uczniów w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Szanowni Państwo

Trwa rejestracja zespołów uczniowskich do VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2019, organizowanych przez Fundację Cooperatio i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Po kilku latach intensywnego rozwoju Mistrzostwa zyskały miano jednego z najbardziej prestiżowych i największych konkursów dla doświadczonych mechaników oraz uczniów. Ambasadorem Mistrzostw jest Grzegorz Duda – wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo. Mistrzostwa wspierają również znane marki motoryzacyjne – m.in. producent olejów silnikowych Mobil, inicjator kategorii Młody Mechanik.

Poprzednia edycja Mistrzostw zgromadziła rekordowe 750 zespołów szkolnych z całej Polski, a laureatami finału podczas targów Poznań Motor Show zostali uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Poznaniu. Gorąco zachęcamy do rejestrowania zespołów z Państwa szkoły w VIII edycji konkursu. Tym bardziej, że zasady rywalizacji są bardzo proste:

  • Bezpłatną rejestrację 2-osobowych zespołów uczniowskich prowadzimy na stronie
  • Szkoła może zgłosić wiele zespołów. Warto pójść w ślady tych nauczycieli, którzy zgłaszają start całej klasy, a eliminacje do Mistrzostw traktują jak szkolny sprawdzian z wiedzy o motoryzacji, za który najlepsi uczniowie otrzymują oceny.
  • Uczniowie rywalizują w kategorii Młody Mechanik, nowej kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych lub w obu kategoriach.
  • Eliminacje w formie testu internetowego odbędą się 6 marca o godzinie 12:00 (kategoria Młody Mechanik) i 12:30 (kategoria Młody Mechanik Maszyn Rolniczych). Każdy test trwa 30 minut, a godziny są bezkolizyjne, więc uczniowie mogą próbować swoich sił w obu kategoriach.
  • Dodatkowe informacje dotyczące przebiegu eliminacji przekażemy nauczycielom i uczniom po przystąpieniu szkoły do Mistrzostw.
  • Każdy uczestnik oraz pedagog otrzyma po zakończeniu Mistrzostw okolicznościowy dyplom.
  • Najlepsze zespoły spotkają się w finałach podczas targów Poznań Motor Show 2019.
  • Zachęcamy do śledzenia konkursu na naszym profilu społecznościowym: www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow