MM 2019 – Pasek

all 2019 - Pasek

Rupes wspiera młodych lakierników

Uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników będą mieli okazję skorzystać z fachowych porad przedstawicieli marki Rupes, która jest jednym z partnerów konkursu. Finał Mistrzostw odbędzie się podczas Poznań Motor Show w dniach 28 – 31 marca 2019.

Marka Rupes zasłynęła na całym świecie dzięki wysokiej jakości narzędziom elektrycznym, pneumatycznym, systemami odsysu pyłów oraz akcesoriom polerskim. Historia firmy sięga lat 40-tych XX wieku, kiedy to w 1947 roku rozpoczęła swoją działalność. Obecnie posiada cztery zakłady produkcyjne i rozbudowaną sieć dystrybucyjną. Oddziały firmy rozmieszczone są na terenie całego świata, zapewniając klientom łatwy dostęp do szerokiego asortymentu produktów oraz fachowej pomocy.

Oferta marki Rupes składa się z poszczególnych narzędzi oraz produktów polerskich, jak i gotowych zestawów. Rupes oferuje profesjonalne maszyny, a także różnej wielkości i grubości tarcze robocze, gąbki polerskie i futra. Oferuje także wysokiej jakości pasty, ułatwiające użytkownikowi proces polerowania każdego lakieru. Czyniąc go szybkim, bezpiecznym dla lakieru i użytkownika oczywiście nie zapominając o najważniejszym czyli nadaniu trwałego wysokiego połysku. Rupes gwarantuje duży wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Eksperci marki służą klientom radą przy wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych preferencji.

Produkty marki będą mieli okazję poznać i wypróbować w praktyce uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników podczas konkurencji praktycznych. Będą to maszyny polerskie o ruchu rotacyjnym i oscylacyjnym, szlifierki mimośrodowe oraz cały przekrój materiałów pomocniczych jak pasty polerskie dedykowane do określonego ruchu maszyny, gąbki i futra.

Do tej pory Fundacja Cooperatio zorganizowała trzy edycje Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników. Wydarzenie pokazało, że warto dać szansę zaprezentowania się uczniom szkół samochodowych także o tej specjalności na najważniej imprezie motoryzacyjnej w Polsce – Poznań Motor Show.

zapisy akademia młodego mechanika