MM 2019 – Pasek

Slider

Wyjątkowa promocja zwycięzców VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Firma Neptis S.A. – producent i twórca komunikatora drogowego Yanosik szykuje dla zwycięzców VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników atrakcyjną nagrodę.

O tym, kto został zwycięzcą VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dowie się cała Polska. Wszystko za sprawą dedykowanych komunikatów w aplikacji Yanosik. Zarówno szkoła, która zajmie pierwsze miejsce w kategorii Młody Mechanik, jak i najlepszy z najlepszych wśród zawodowych mechaników, mogą liczyć na wyjątkową promocję.

Na mapach nawigacji samochodowej Yanosik zostaną umieszczone informacje dotyczące szkół, które zajmą pierwsze miejsca w Mistrzostwach, a także warsztatu samochodowego, w którym pracuje laureat konkursu mechanik zawodowy. Warto więc dobrze przygotować się do VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, by pokonać rywali i trafić do nawigacji wszystkich jej użytkowników w Polsce.

Zwycięskie szkoły zostaną wyróżnione w aplikacji Yanosik punktem POI widocznym na mapie do końca września 2019 r., a dodatkowo otrzymają informowanie o zdobytym przez nie tytule w promieniu 30 km od adresu placówki. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że to doskonała okazja do promocji i świetna rekomendacja zarówno dla szkoły, jak i warsztatu, które dzięki takiej reklamie zwiększają swoje szanse na zdobycie nowych uczniów i klientów.

Każdego miesiąca z systemu Yanosik korzysta w Polsce prawie 2 miliony kierowców. Dzięki nawigacji Yanosik można bez problemu ominąć korki i bezpiecznie dotrzeć do celu. Asystent drogowy poinformuje m.in. o wypadkach czy zagrożeniach i remontach drogowych. Nawigacja w formie aplikacji na smartfona jest dodatkowo wyposażona w funkcję wideorejestratora, dzięki któremu można obronić się przed nadużyciami ze strony innych uczestników ruchu drogowego. Firma Neptis to także producent i dostawca systemu monitoringu GPS marki Flotis.

zapisy akademia młodego mechanika