Znamy listę FINALISTÓW XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2022

Półfinały XI Ogólnopolskich mistrzostw Mechaników już za nami. W piątek 25.03.2022 stanęli do rywalizacji uczestnicy z całej Polski w sześciu kategoriach Młody Mechanik, Elektromobilni, Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych oraz po raz pierwszy Młody Mechanik Motocyklowy. Frekwencja była rekordowa, za co bardzo dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i widzimy się podczas Motor Show w Poznaniu na finale.

poniżej listy kompletu półfinalistów wszystkich kategorii:

 

Kategoria Młody Mechanik

1. Łukasz Stępniewski, Szymon Wydra – Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
2. Adrian Chmiel, Bartosz Balawejder – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
3. Bartłomiej Szczygieł, Adrian Maliszewski – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
4. Alicja Dziwura, Mateusz Harasiuk – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
5. Grzegorz Hodurek, Jarek Wójtowicz – Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu
6. Adrian Raczkowski, Kacper Wiszniewski – Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
7. Hubert Bałdyga, Łukasz Bury – Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
8. Mateusz Wasilewski, Oliwier Ulikowski – Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
9. Karol Skowron, Kamil Tryc – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
10. Kacper Antkowicz, Adrian Pasik – Technikum nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
11. Michał Gacek, Kacper Krępulec – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
12. Piotr Kęsek, Dominik Fic – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
13. Bartłomiej Wyka, Wiktor Król – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Bychawie
14. Michał Aszlar, Jakub Suwała – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
15. Kacper Kobel, Wojciech Koman – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
16. Olivier Król, Jakub Fabisz – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
17. Jakub Kilarski, Łukasz Kuc – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
18. Tomasz Gorzelik, Marek Hudasch – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
19. Mateusz Kasperek, Krzysztof Brzezicki – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
20. Karolina Świder, Dawid Latoch – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
21. Dawid Sroka, Szymon Trojnar – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
22. Tomasz Jodłoski, Mateusz Pachana – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
23. Kamil Zakrzewski, Oskar Karliński – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
24. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
25. Hubert Macheta, Bogdan Kalinka – Technikum Komunikacyjne nr 25 w Krakowie
26. Maciej Kotrybała, Bartłomiej Mazurek – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
27. Oliwer Jeger, Piotr Żelawski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
28. Dawid Chyliński, Kamil Abramczyk – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
29. Marcin Król, Norbert Pach – Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach
30. Dawid Jasiński, Mateusz Glibowski – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
PLATINUM CARD – Krzysztof Wójcik, Lidia Myśliwiec – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie

Akcja Filtracja – Jakub Wąsewicz, Mateusz Klejmont – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
Bez napinki z BRIGGS&STRATTON – Adrian Marut, Krzysztof Jaworski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu

 

Kategoria Elektromobilni

1. Tomasz Nytko, Maciej Kopacz – Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie
2. Damian Siwecki, Dawid Martyna – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
3. Adrian Chmiel, Dawid Machunik – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
4. Aleksander Kwiecień, Bartłomiej Jurkiewicz – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
5. Łukasz Stępniewski, Szymon Wydra – Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
6. Krzysztof Szlachta, Adrian Nabagło – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
7. Jakub Janyga, Mateusz Kwiczala – Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
8. Mateusz Kowal, Rafał Banaś – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
9. Piotr Kęsek, Dominik Fic – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
10. Jakub Hrycaniuk, Łukasz Kula – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
11. Szymon Błaszczak, Dawid Bojanowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
12. Mateusz Lewandowski, Jan Manikowski – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
13. Michał Kamiński, Kacper Kaźmierczak – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
14. Piotr Piekarz, Magdalena Mosur – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
15. Oliwer Jeger, Piotr Żelawski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
16. Tadeusz Starowicz, Kacper Palimąka – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
17. Michał Aszlar, Jakub Suwała – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
18. Miłosz Tomala, Patrycja Grudzińska – Zespół Szkół nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu
19. Mateusz Ferenc, Jakub Dźwierzyński – Technikum nr 11 w Rzeszowie
20. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
21. Szymon Zimoń, Kamil Ochojski – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
22. Jakub Pander, Leszek Lisowski – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
23. Kacper Matwijewski, Mateusz Mytnik – Technikum mechaniczne nr 15 im. Szczepana Humberta w Krakowie
24. Igor Wójcik, Krzysztof Orzechowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
25. Dawid Orłowski, Maciej Dusiło – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
26. Jan Urbanowicz, Adrian Wiesiełowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
27. Amelia Zych, Mateusz Placykiewicz – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
28. Bartosz Krzywda, Michele Nowak – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
29. Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
30. Dawid Zdunek, Patrycja Lewczyk – Zespół szkół samochodowych w Lublinie

Naładuj się wiedzą – Patryk Radkiewicz, Kasia Shmaikina – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku

 

Kategoria Młody Mechanik Maszyn Rolniczych

1. Jakub Netter, Bartosz Grelka – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
2. Konrad Fagasik, Jakub Szmyt – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
3. Radosław Synoradzki, Bartłomiej Kowalka – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance
4. Łukasz Krawczyk, Sławomir Łukomski – Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie
5. Szymon Makowski, Karol Gos – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu
6. Karol Durasiewicz, Jakub Goliński – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu
7. Jakub Wąsewicz, Mateusz Klejmont – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
8. Wiktor Grzegórski, Przemysław Suski – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu
9. Mateusz Pietruszyński, Maksymilian Jurgielski – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
10. Sebastian Bulwin, Michał Sadowski – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Białymstoku
11. Jakub Tokarski, Maciej Stanik – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Radomiu
12. Krzysztof Romanowski, Michał Woźniel – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
13. Łukasz Szypulski, Daniel Wiszowaty – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
14. Adrian Pisanko, Jakub Bogdan – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
15. Bartosz Lis, Adrian Zwierz – Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie
16. Mateusz Węgliński, Michał Wiśniewski – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
17. Kacper Sławkowski, Marcel Waszczeniuk – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie
18. Filip Karpiński, Piotrek Bagiński – Technikum w Mońkach
19. Paulina Kosińska, Kacper Wojda – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie
20. Marcin Kubis, Igor Król – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu

Zielona Karta John Deere – Bartosz Nalazek, Bartosz Maćkiewicz – Technikum w Gronowie

 

Kategoria Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych

1. Gracjan Szymański, Adam Kunowski – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Gryfinie
2. Maksymilian Golański, Wiktor Kotowski – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Gryfinie
3. Mikołaj Richert, Franciszek Butowski – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
4. Bartłomiej Nowak, Piotr Boroń – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Ornontowice
5. Paweł Staniek, Jakub Mrzyk – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
6. Piotr Dankowski, Mateusz Ługiewicz – DBK Toruń
7. Mateusz Głowadzki, Mateusz Andrzejczak – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
8. Michał Kordal, Kamil Kotara – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży
9. Maksymilian Kwiecień, Oliwier Berny – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
10. Konrad Tyborowski, Maciej Romanik – Zespół Szkół Mechanicznych im. św. Józefa w Białymstoku
11. Rafał Nowak, Krystian Koperczak – Technikum komunikacyjne nr 25 w Krakowie
12. Dawid Hamerla, Jakub Wolanin  – Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
13. Patryk Radkiewicz, Katsiaryna Shmaikina – Zespół Szkół Mechanicznych im. św. Józefa w Białymstoku
14. Szymon Karasiński, Amadeusz Madera – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
15. Kacper Hływa, Piotr Pietrzykowski – Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku
16. Jakub Dobrzykowski, Maciej Musiał – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
17. Mariusz Jackiewicz, Aleksander Adamczuk – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
18. Piotr Żelawski, Oliwer Jeger – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
19. Jakub Trofiumiuk, Maciej Malinowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
20. Kacper Krępulec, Michał Gacek – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
21. Dawid Szymoniak, Szymon Kępa – Zespol Szkol Mechanicznych nr 1 w Krakowie
22. Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
23. Maciej Wołosowicz, Kacper Zajączkowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
24. Dawid Machunik, Adrian Chmiel – Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie
25. Paweł Kamiński, Michał Barański – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
26. Mateusz Radzisław, Filip Mazurek – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
27. Natalia Żarnowska, Norbert Aksak – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
28. Nikodem Wiśniewski, Gryncewicz Norbert – Zespół Szkół nr 5 w Wałbrzychu
29. Kamil Tryc, Karol Skowron – Zespół Szkół Ponadgimnazjalych w Radzyniu Podlaskim
30. Szymon Trojnar, Bartosz Balawejder – Zespół Szkół Samochodowych w Rzeszowie

 

Kategoria Młody Mechanik Motocyklowy

1. Dawid Musiatowicz, Przemysław Cybulak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
2. Dominik Wiśniewski, Oliwier Grzela – Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej
3. Mikołaj Gandor, Szymon Kopeć – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
4. Jakub Trofimiuk, Maciej Malinowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
5. Sebastian Bulwin, Michał Sadowski – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Białymstoku
6. Aleks Posieczek, Grzegorz Pierzyński – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
7. Dawid Machunik, Adrian Chmiel – Technikum nr 11 w Rzeszowie
8. Kacper Cichocki, Karol Juszczyk – Technikum w Chrobrzu
9. Dawid Sroka, Szymon Trojnar – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
10. Mateusz Nowak, Kacper Kaczmarek – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
11. Rafal Jaźwiński, Emil Bujnarowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
12. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
13. Jakub Dobrzykowski, Maciej Musiał – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
14. Adrian Pisanko, Jakub Bogdan – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
15. Michał Topolański, Dawid Samosiuk – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
16. Mateusz Grudzinski, Bartosz Jaruzal – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
17. Karol Rynarzewski, Olgierd Gładziszewski – Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie
18. Mateusz Kowal, Rafał Banaś – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
19. Dawid Miłowski, Paweł Góra – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
20. Mateusz Michalik, Krzysztof Wajs – Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie

Moje NEO Tools – Alicja Dziwura, Mateusz Harasiuk – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

 

Kategoria Mechanik Zawodowy

1. Mariusz Ostrowski – Bydgoszcz
2. Łukasz Bogus – Kamieniec Ząbkowicki
3. Wojciech Lorenc – Rakszawa
4. Damian Sobisz – Gdynia
5. Jacek Bagiński – Kołobrzeg
6. Rafal Rosielewski – Koszalin
7. Michał Gabryszewski – Dygowo
8. Kamil Rakowski – Przegaliny Duże
9. Michał Szukała – Bytom
10. Szymon Sztymela – Twardogóra
11. Łukasz Duk  – Radzyń Podlaski
12. Witold Gałęzewski – Pudliszki
13. Sebastian Śliwka – Świnoujście
14. Mariusz Szewczyk – Nowy Targ
15. Dominik Szewczak – Aleksandrówka
16. Przemysław Mandziuk – Wschowa
17. Sebastian Guz – Kock
18. Łukasz Korneluk – Gdynia
19. Dawid Rybarczyk – Pobiedziska
20. Jarosław Nawara – Warszawa
21. Mateusz Milewski – Warszawa
22. Piotr Kubisiak – Broniszewice
23. Krzysztof Pawlak – Zielona Góra
24. Robert Małolepszy – Wojkowice
25. Robert Popa – Bytom
26. Karol Goczoł – Rozmierz
27. Rafał Odolecki – Ełk
28. Karol Szczygielski – Radzyń Podlaski
29. Marcin Smakosz – Orzysz
30. Krzysztof Fudali – Szczecinek

Akcja Filtracja – Dariusz Kobiela – Leźno
PLATINUM CARD – Daniel Koć – Jabłonna Lacka
Moje NEO Tools – Paweł Smoliński – Szczecin
  • Organizatorzy

  • Patronat honorowy

  • Patronat honorowy

  • Patronat medialny

  • Patronat medialno-edukacyjny

  • Partner Strategiczny

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

Zobacz także...

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888
  • 788 857 180

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy