Motowarsztat na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Jak efektywnie zarządzać warsztatem samochodowym? – tego uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dowiedzą się od ekspertów aplikacji motowarsztat.pl.

Sprawne i efektywne zarządzanie warsztatem samochodowym jest równie ważne jak profesjonalna naprawa usterek. Przy dużej liczbie klientów i różnorodnej ofercie usług warto skorzystać z narzędzi pomocnych w prowadzeniu biznesu. Takie wsparcie zapewnia aplikacja Motowarsztat.pl, która dołącza do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Efektywne zarządzanie warsztatem samochodowym wymaga nie tylko umiejętności profesjonalnej naprawy usterek, ale również skutecznego prowadzenia biznesu. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja w branży motoryzacyjnej jest bardzo duża, warto korzystać z narzędzi, które pomogą zoptymalizować procesy w warsztacie i zwiększyć zyski. Uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przekonają się jak to osiągnąć dzięki aplikacji Motowarsztat.pl.

Aplikacja jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale także zapewnia pełną kontrolę nad pracą warsztatu samochodowego. Przy jej pomocy można zoptymalizować cały proces pracy – od przyjęcia zlecenia po wystawienie faktury. Aplikacja to kompleksowe narzędzie, które ułatwia zarządzanie warsztatem samochodowym na każdym etapie.

 

„Wierzymy, że dzięki zdobytym wartościowym kwalifikacjom, młodzi ludzie będą mieli odwagę stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej. A pracodawcy zyskają zdolnych pracowników, którzy będą w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku pracy. Nowoczesne narzędzia cyfrowe to obecnie konieczność w warsztacie samochodowym. Dzięki aplikacji Motowarsztat.pl właściciele warsztatów mogą oszczędzić czas i wykorzystać go na serwisowanie pojazdów. Nie martwią się o kwestie obsługi księgowej, nie muszą się bać, że klient zapomni o wizycie w serwisie. Aplikację tworzyliśmy konsultując się z właścicielami warsztatów i mechanikami. Dzięki temu nasze narzędzie jest intuicyjne, łatwe w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji”

– mówi Przemysław Cholewa z firmy Motowarsztat.pl

 

Aplikacja pozwala na skuteczne zarządzanie warsztatem samochodowym. Dzięki niej można łatwo i szybko przyjmować zlecenia, monitorować postęp prac, a także w prosty sposób wystawiać faktury i rachunki.

 

„Młodzi mechanicy, którzy wkrótce wejdą na rynek pracy to pokolenie komputerów i aplikacji. Dlatego chcemy im pokazać, że również w ich pracy zawodowej aplikacje mogą być bardzo pomocne. Praca warsztatu to nie tylko naprawa pojazdów, ale także faktury, zamówienia, cała administracja, z którą trzeba sobie radzić. Warto więc mieć wiedzę, jakie cyfrowe narzędzia to ułatwiają i są dostępne na rynku”

– mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Wśród funkcji oferowanych przez Motowarsztat.pl znajdują się między innymi:

 1. Pełna kontrola nad zleceniami – dzięki aplikacji można łatwo i szybko dodawać nowe zlecenia, monitorować postęp prac i przypisywać zadania do konkretnych pracowników.

 2. Magazyn części – w aplikacji można prowadzić pełny magazyn części samochodowych, co ułatwia zarządzanie zapasami i pozwala na szybszą realizację zleceń.

 3. Wystawianie faktur i rachunków – aplikacja Motowarsztat.pl umożliwia w prosty sposób wystawianie faktur i rachunków za wykonane usługi.

 4. Raportowanie – dzięki aplikacji można generować raporty dotyczące wykonywanych prac, zużycia części, a także czasu pracy poszczególnych pracowników.

 

Wszystkie te funkcje pozwalają na zoptymalizowanie procesów w warsztacie samochodowym, co przekłada się na zwiększenie efektywności i zysków.

 

­­„Zawód mechanika to teraz niełatwa sprawa. Kiedyś wystarczyły proste narzędzia i kanał, teraz bez komputera czy testera diagnostycznego ani rusz. Świat idzie do przodu, a wraz z nim także motoryzacja i wyposażenie warsztatów. To niezwykle fascynujący czas, ale też świat, w którym młodzi ludzie żyją na co dzień korzystając z różnorodnych narzędzi w cyfrowym świecie”

– mówi Grzegorz Duda, Główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika
wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

Zobacz także...

 • Organizatorzy

 • Patronat honorowy

 • Patronat honorowy

 • Patronat honorowy

 • Partner Strategiczny

 • Partner Edukacyjny

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • Partnerzy

 • V8 Team sp. z.o.o.

 • ul. Czarna Droga 1
 • 85-220 Bydgoszcz
 • NIP 5540308537
 • REGON 002481430

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy