Szkolenie młodych mechaników na stadionie PLATINUM Motor Lublin

 

ORLEN OIL wraz z Akademią Młodego Mechanika rozpoczęli działania w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Na początku września odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne na stadionie PLATINUM Motor Lublin, gdzie laureaci XII edycji OMM, uczniowie oraz nauczyciele mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Mistrzostw Mechaników, ORLEN OIL oraz klubu.

W ramach organizowanego szkolenia uczniowie oraz laureaci odbyli spotkanie z ekspertem ORLEN OIL, Arkadiuszem Cyranem – Kierownikiem Zespołu Obsługi Programów Warsztatowych, który od początku współpracy Spółki z Mistrzostwami Mechaników aktywnie bierze udział w przygotowywaniu kursów, zadań i konkurencji dla uczestników. Dodatkowo laureatom XII edycji OMM zostały wręczone nagrody ufundowane przez ORLEN OIL, które zdobyli podczas tegorocznych finałów.

Jednym z punktów spotkania była wizyta w parku maszyn klubu, gdzie uczestnicy mieli okazję zobaczyć motocykle używane podczas startów przez zawodników. Następnie uczniowie, laureaci i nauczyciele spotkali się z zawodnikami PLATINUM Motor Lublin oraz ich mechanikami. W tej części spotkania była okazja do zadawania pytań Bartoszowi Zmarzlikowi (trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata), Mateuszowi Cierniakowi (Mistrz Świata Juniorów 2022) oraz Jarosławowi Hampelowi (kapitan drużyny). Nie zabrakło również czasu na wspólne zdjęcia, autografy oraz pokazy przejazdów torowych.

ORLEN OIL od lat jest Partnerem Strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Aktywnie uczestniczy nie tylko w eliminacjach i finałach, ale również w różnego rodzaju aktywnościach przygotowujących laureatów do przyszłego zawodu mechanika. Dzięki organizowanym szkoleniom, takim jak na Stadionie PLATINUM Motor Lublin czy w Zakładzie Produkcyjnym w Jedliczu, młodzi mechanicy mają możliwość lepszego zrozumienia właściwości środków smarnych oraz poznania branży w praktyce. Dodatkowym atutem jest również okazja do poznawania światowej klasy sportowców, takich jak Bartosz Zmarzlik czy Kuba Przygoński, z którego wsparciem ORLEN OIL przygotowało specjalny staż w zespole kierowcy, jako nagrodę specjalną dla laureata XII edycji Mistrzostw.

Zobacz także...

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy