Wyniki | 07.04.22 | Młody Mechanik, Elektromobilni

W czwartek 07 kwietnia spotkali się finaliści XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2022 w kategoriach Młody Mechanik oraz Elektromobilni. Rywalizacja była zacięta, a poprzeczka podniesiona wysoko. Po pełnych emocji konkurencjach zwyciężyli: w kategorii Młody Mechanik – Bartłomiej Szczygieł i Adrian Maliszewski z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, w kategorii Elektromobilni – Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk z Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Gratulujemy !

Młody Mechanik

  1. Bartłomiej Szczygieł, Adrian Maliszewski – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  2. Michał Gacek, Kacper Krępulec – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  3. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  4. Dawid Chyliński, Kamil Abramczyk – Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  5. Hubert Macheta, Bogdan Kalinka – Technikum Komunikacyjne nr 25 w Krakowie
  6. Piotr Kęsek, Dominik Fic – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  7. Adrian Chmiel, Bartosz Balawejder – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  8. Alicja Dziwura, Mateusz Harasiuk – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  9. Mateusz Kasperek, Krzysztof Brzezicki – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  10. Hubert Bałdyga, Łukasz Bury – Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  11. Dawid Sroka, Szymon Trojnar – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  12. Tomasz Jodłoski, Mateusz Pachana – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  13. Adrian Marut, Krzysztof Jaworski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  14. Łukasz Stępniewski, Szymon Wydra – Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
  15. Kacper Kobel, Wojciech Koman – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  16. Tomasz Gorzelik, Marek Hudasch – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  17. Krzysztof Wójcik, Lidia Myśliwiec – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie
  18. Karolina Świder, Dawid Latoch – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  19. Grzegorz Hodurek, Jarek Wójtowicz – Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu
  20. Bartłomiej Wyka, Wiktor Król – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Bychawie
  21. Karol Skowron, Kamil Tryc – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  22. Kamil Zakrzewski, Oskar Karliński – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
  23. Dawid Jasiński, Mateusz Glibowski – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
  24. Marcin Król, Norbert Pach – Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach
  25. Kacper Antkowicz, Adrian Pasik – Technikum nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
  26. Dawid Domański, Marcel Projzner – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  27. Kamil Gawlik, Łukasz Kuc – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  28. Jakub Wąsewicz, Mateusz Klejmont – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
  29. Mateusz Wasilewski, Oliwier Ulikowski – Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  30. Olivier Król, Jakub Fabisz – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  31. Adrian Raczkowski, Kacper Wiszniewski – Zespół Szkół nr 6 im Karola Brzostowskiego w Suwałkach
  32. Michał Aszlar, Jakub Suwała – Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  33. Maciej Kotrybała, Bartłomiej Mazurek – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

Elektromobilni

  1. Jakub Sobolewski, Mateusz Koszczuk – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  2. Dawid Zdunek, Patrycja Lewczyk – Zespół Szkół Samochodowych w Lublinie
  3. Piotr Kęsek, Dominik Fic – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  4. Mateusz Ferenc, Jakub Dźwierzyński – Technikum nr 11 w Rzeszowie
  5. Tomasz Nytko, Maciej Kopacz – Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie
  6. Tadeusz Starowicz, Kacper Palimąka – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  7. Oliwer Jeger, Piotr Żelawski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  8. Jan Urbanowicz, Adrian Wiesiełowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  9. Jakub Trofimiuk, Maciej Malinowski – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  10. Szymon Błaszczak, Dawid Bojanowski – Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  11. Igor Wójcik, Krzysztof Orzechowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  12. Dawid Orłowski, Maciej Dusiło – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
  13. Piotr Piekarz, Magdalena Mosur – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  14. Szymon Zimoń, Kamil Ochojski – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  15. Jakub Janyga, Mateusz Kwiczala – Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
  16. Amelia Zych, Mateusz Placykiewicz – Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  17. Damian Siwecki, Dawid Martyna – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
  18. Jakub Hrycaniuk, Łukasz Kula – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  19. Paweł Kamiński, Michał Barański – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  20. Mateusz Kowal, Rafał Banaś – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  21. Jakub Pander, Leszek Lisowski – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  22. Paweł Bulicz, Dawid Machunik – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  23. Krzysztof Szlachta, Adrian Nabagło – Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  24. Miłosz Piksa, Jakub Połetek – Technikum mechaniczne nr 15 im. Szczepana Humberta w Krakowie
  25. Aleksander Kwiecień, Bartłomiej Jurkiewicz – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie
  26. Miłosz Tomala, Patrycja Grudzińska – Zespół Szkół nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu
  27. Michał Kamiński, Kacper Kaźmierczak – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
  28. Mateusz Lewandowski, Jan Manikowski – Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy
  • Organizatorzy

  • Patronat honorowy

  • Patronat honorowy

  • Patronat medialny

  • Patronat medialno-edukacyjny

  • Partner Strategiczny

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

Zobacz także...

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888
  • 788 857 180

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy