Wyniki : 09.04.22 : Młody Mechanik Motocyklowy, Mechanik Zawodowy

Sobotnia rywalizacja skupiła się wokół dwóch kategorii: Mechanik Zawodowy oraz Młody Mechanik Motocyklowy. Ta druga odbyła się po raz pierwszy w historii mistrzostw, a głównym ambasadorem został dwukrotny indywidualny mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik. W kategorii Mechanik Zawodowy zwyciężył Daniel Koć z miejscowości Jabłonna Lacka, natomiast w kategorii Młody Mechanik Motocyklowy wygrali Przemysław Przybysz oraz Patryk Czubrzyński z Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie – GRATULACJE

Młody Mechanik Motocyklowy

  1. Przemysław Przybysz, Patryk Czubrzyński – Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  2. Jakub Trofimiuk, Maciej Malinowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  3. Alicja Dziwura, Mateusz Harasiuk – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  4. Rafal Jaźwiński, Emil Bujnarowski – Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  5. Aleks Posieczek, Grzegorz Pierzyński – Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
  6. Michał Topolański, Dawid Samosiuk – Zespół Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku
  7. Sebastian Bulwin, Michał Sadowski – Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Białymstoku
  8. Mikołaj Gandor, Szymon Kopeć – Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
  9. Dominik Wiśniewski, Oliwier Grzela – Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej
  10. Dawid Sroka, Szymon Trojnar – Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte w Rzeszowie
  11. Dawid Machunik, Adrian Chmiel – Technikum nr 11 w Rzeszowie
  12. Dawid Musiatowicz, Przemysław Cybulak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  13. Mateusz Michalik, Krzysztof Wajs – Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie
  14. Jakub Dobrzykowski, Maciej Musiał – Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią
  15. Karol Rynarzewski, Olgierd Gładziszewski – Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie
  16. Dawid Miłowski, Paweł Góra – Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
  17. Kacper Cichocki, Karol Juszczyk – Technikum w Chrobrzu

Mechanik Zawodowy

  1. Daniel Koć – Jabłonna Lacka
  2. Mariusz Ostrowski – Bydgoszcz
  3. Krzysztof Fudali – Szczecinek
  4. Michał Szukała – Bytom
  5. Jacek Bagiński – Kołobrzeg
  6. Łukasz Bogus – Kamieniec Ząbkowicki
  7. Mariusz Szewczyk – Nowy Targ
  8. Karol Goczoł – Rozmierz
  9. Robert Małolepszy – Wojkowice
  10. Karol Szczygielski – Radzyń Podlaski
  11. Wojciech Lorenc – Rakszawa
  12. Dariusz Kobiela – Leźno
  13. Kamil Rakowski – Przegaliny Duże
  14. Sebastian Śliwka – Świnoujście
  15. Łukasz Duk – Radzyń Podlaski
  16. Marcin Smakosz – Orzysz
  17. Sebastian Guz – Kock
  18. Dawid Rybarczyk – Pobiedziska
  19. Paweł Smoliński – Szczecin
  20. Łukasz Korneluk – Gdynia
  21. Jarosław Nawara – Warszawa
  22. Mateusz Milewski – Warszawa
  23. Witold Gałęzewski – Pudliszki
  24. Krzysztof Pawlak – Zielona Góra
  25. Robert Popa – Bytom
  26. Rafał Odolecki – Ełk
  27. Piotr Kubisiak – Broniszewice
  • Organizatorzy

  • Patronat honorowy

  • Patronat honorowy

  • Patronat medialny

  • Patronat medialno-edukacyjny

  • Partner Strategiczny

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

  • Partnerzy

Zobacz także...

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888
  • 788 857 180

Aktualności kategorie

Najnowsze galerie

Najnowsze filmy